reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Laski poszlam do apteki wykupić dupka i fraxy i wyobraźcie sobie że nawet nie zobaczyłam na receptę że dostalam fraxy na ryczałt [emoji16][emoji16] zamiast 174zl za fraxy zaplacilam 63 !! Nie wierzę! To dobrze to duża oszczędność jednak Ale jestem w szoku. A dupka mam 100% 40 zl opakowanie
A podpowiecie mi czy jak biorę teraz 400mcg dziennie kwasu metylu to jest okej .?
Ja za duphaston płaciłam różnie. Raz mi się trafiło za 20 zl
 
reklama
Mnie tez ostatnio pytał i tez nie wzięłam ... myślałam ze dam radę do następnej wizyty ale chyba pójdę teraz w poniedziałek do rodzinnej po l4.. kurczę mecze się w tej pracy. Boje się ze za bardzo. Wyobraźcie sobie ze jak się wybieramy na spacer z 6 osobowym wózkiem całym załadowanym dzieciakami po mniej więcej 15 kg każde plus waga wózka to jest Meksyk. Ostatnio byłyśmy we dwie i musiałyśmy praktycznie podnieść go na krawężnik, bo inaczej nie da się wjechać .. :oops: brzuch mnie potem w domu bolał bardziej niż zwykle ... boje się ryzykować..
A noszenie dzieci przy tym to pikus :huh:
@roki_1991 Rzeczywiście dupek nie jest refundowany, a luteina tak, lecz przy takich dawkach jak np. ja biorę, cenowo wychodzi praktycznie na to samo ;) bo ja jedno opakowanie luteiny mam na 5 dni:p a widzisz, są dziewczyny które brały jeszcze więcej niż ja

No tak, to racja. Mi luteina w pewnym momencie starczała na 3 i 1/3dnia :p
Wiem że są, bo sama mówiłam Ci ze brałam dużo więcej ;)
 
Człowiek by się nawet nie spodziewał że można kupić dupka za pół ceny ! W takim razie będę szukać! Dział za info !
 
Ale za ile tabletek płacicie te 20 zł? Chyba za 20... bo są tez 28 to może te są droższe i dlatego jest taka różnica ... rano przeszukałam cały internet i rzeczywiście znalazłam za 19.90 zł / 20 tabletek ale ja za 28 tabl tez u mnie w aptece kiedyś płaciłam Ok 37 zł
 
Dziewczyny wróciliśmy z mężem od urologa. Pod kątem urologicznym jest zdrowy jak ryba hormony wszystkie w porządku. Jedynie co to powiedział że plemniki są mało ruchliwe ale w jego wieku to normalne. I powiedział że klinika zrobi bardziej dokładne wyniki pod kątem płodności i będą wiedzieć coś więcej. I moje pytanie brzmi czy można jakoś zwiększyć ruchliwość plemników czy to jest już nie do naprawienia?

Może któryś facet od któreś z was miał też taki problem i możecie coś podpowiedzieć.
 
reklama
Moj mąż mial ruch na poziomie 12%, teraz ma 50%. Ale u Nas raczej to zasluga operacji na zpn.
Na ruch pomaga l- karnityna, l-arganina. Przed seksem mozna wypic kawe lub energetyka, to ponoc pobudza plemniki. No i warto zainwestowac w zel Conceive Plus, on pomaga plemnikom dotrzec gdzie trzeba, nawet tym malo ruchliwym.
Dziewczyny wróciliśmy z mężem od urologa. Pod kątem urologicznym jest zdrowy jak ryba hormony wszystkie w porządku. Jedynie co to powiedział że plemniki są mało ruchliwe ale w jego wieku to normalne. I powiedział że klinika zrobi bardziej dokładne wyniki pod kątem płodności i będą wiedzieć coś więcej. I moje pytanie brzmi czy można jakoś zwiększyć ruchliwość plemników czy to jest już nie do naprawienia?

Może któryś facet od któreś z was miał też taki problem i możecie coś podpowiedzieć.
 
Do góry