reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kochana mam nadzieję chodź ostatnio też była akcja a w 8 już nie było jeszcze się nie ciesze ale ulgę mam trochę ..muszę być spokojna stres nic nie da ..po prenetalnych się może uspokoje
A co lekarz powiedział ?? ja też tak miałam w 9 tyg serduszko przestało bić ,a teraz jestem na początku 25 tyg , u Ciebie też będzie dobrze , dostałaś jakieś leki ? kazał coś brać ?
 
reklama
A co lekarz powiedział ?? ja też tak miałam w 9 tyg serduszko przestało bić ,a teraz jestem na początku 25 tyg , u Ciebie też będzie dobrze , dostałaś jakieś leki ? kazał coś brać ?
Ja leki biorę od początku . Duphaston luteinę encorton acard i heparyne plus witaminy . A ogólnie to wiadomo nie kazał się cieszyć też za bardzo po moich przejściach ale ja to wiem a poza tym to lekarz u którego tylko raz byłam bo nie mogłam wytrzymać do przyszłej wizyty co mam u lekarki która będzie prowadzić ciążę . .Cwaniakował ten lekarz trochę bo w 20 tyg u córki robił połówkowe a dziś mówił że powinno być widać taka duża wadę jak ma moja córka jakos nie wiedział ale nic się nie odzywałam .
 
Dziewczyny chwała Panu Bogu jest akcja serca ;) już myślałam że sam pęcherzyk a tu nagle mówi jest o jest ;) chociaż chwilke się uciesze do wizyty 19 .
Suuuper wieści! ☺️❤️ Pierwszy najgorszy etap już za tobą ... aż ci zazdroszczę ze jesteś już po :rolleyes2: teraztrzeba mieć nadzieje ze leki pomogą i uda się donosić ciąże do końca i urodzić cudownego dzidziusia:)
 
Suuuper wieści! [emoji3526][emoji3590] Pierwszy najgorszy etap już za tobą ... aż ci zazdroszczę ze jesteś już po :rolleyes2: teraztrzeba mieć nadzieje ze leki pomogą i uda się donosić ciąże do końca i urodzić cudownego dzidziusia:)
Najważniejsze kochana żeby zdrowy ;) U cb też będzie ok . To już w poniedziałek .
 
@kasiula222 bardzo bardzo się cieszę i trzymam kciuki żeby było tak dalej :) jakoś jesteś mi tu szczególnie bliska, bo pamiętam że w sierpniu razem ujrzałysmy dwie kreski...
Dzikuje ;) No tak miałyśmy tak samo terminy .. Ale cóż życie pisze inne scenariusze czasami .. oby teraz jednak był pozytywny scenariusz dla mnie .Jak twoje maleństwo?
 
Dzikuje ;) No tak miałyśmy tak samo terminy .. Ale cóż życie pisze inne scenariusze czasami .. oby teraz jednak był pozytywny scenariusz dla mnie .Jak twoje maleństwo?

U nas okej, Wiki rośnie i jest cudowna :) mimo że w dzień jest nieodkładalna i nic nie mogę przy niej zrobić, to jestem bardzo szczęśliwa :) i Tobie kochana też życzę takiego szczęścia :)
 
reklama
Ja właśnie w szpitalu. Po usg. Wszystko potwierdzone. Czekam teraz na założenie tabletek. Trzymajcie kciuki aby wszystko poszło dobrze i bez komplikacji.
Pierwszy raz od prawie 3 lat jak się lecze i po 10 ginekologach teraz mi powiedziano że mam tylozgiecie macicy. Eh.
 
Do góry