reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
No to chyba sobie jaja robią o_O żeby tak długo czekać...ale na pewnobędzie wszystko ok;) mie zazdroszczę ci czekania na wizytę ... na szczęście ja się pomału zbliżam do TEGO terminu bo jeszcze 4 dni:huh: ale bardzo bardzo się boje ...

@kasiula222 Trzymasz się tam jakoś? :) Kciuki zaciśnięte i od razu dawaj znać☺❤

@Aurelia95 Skad jesteś? Umów się do hematologa i do genetyka. Powiedz przez tel ze jesteś po dwóch poronieniach i w trakcie starań o kolejna ciąże, może w miarę szybko cię przyjmą. Hematolog powinien ci dać skierowanie na zespół antyfosfolipidowy, a genetyk na kariotypy Twój i partnera... Jeśli jesteś ze śląska to mogę cię pokierować dalej ;) I najważniejsze... Nie poddawaj się!!❤
Podkarpacie
 
No to chyba sobie jaja robią o_O żeby tak długo czekać...ale na pewnobędzie wszystko ok;) mie zazdroszczę ci czekania na wizytę ... na szczęście ja się pomału zbliżam do TEGO terminu bo jeszcze 4 dni:huh: ale bardzo bardzo się boje ...

@kasiula222 Trzymasz się tam jakoś? :) Kciuki zaciśnięte i od razu dawaj znać[emoji5][emoji173]

@Aurelia95 Skad jesteś? Umów się do hematologa i do genetyka. Powiedz przez tel ze jesteś po dwóch poronieniach i w trakcie starań o kolejna ciąże, może w miarę szybko cię przyjmą. Hematolog powinien ci dać skierowanie na zespół antyfosfolipidowy, a genetyk na kariotypy Twój i partnera... Jeśli jesteś ze śląska to mogę cię pokierować dalej ;) I najważniejsze... Nie poddawaj się!![emoji173]️
A w którym tyg będziesz podczas wizyty ? Jeśli będzie wszystko okej to ja będę 7+6. Nie dziwię Ci się że się denerwujesz, to normalne po naszych przejściach. Musisz poprostu wierzyć że tym razem wszystko skończy się dobrze [emoji4] Ja mam jakiegoś nerwa że muszę czekać tyle na ten wynik, nawwt nie martwię się tyle wynikiem co mam nerwa na to że każą tyle czekać. Jak w poniedziałek bylam na wynikach to o 18 jakoś były już do pobrania, to może te z wczoraj też będą dziś o 18 z jednodniowym opóźnieniem [emoji6]
 
reklama
Do góry