reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Aniu;
bidulko kochana.... trzymaj się dzielnie. Zobaczysz, że Michaś już niedługo będzie chciał wyjść na zewnątrz. Coreczka mojej koleżanki też się niby nie spieszyła a tu proszę bardzo w nocy już zapragnęła być przy Mamusi po drugiej stronoie brzuszka.
Ja w sumie tak sobie pomyślałam, że u mnie dopiero połowa... już mógłby być ten czerwiec :-) jak się nie pracuje to czas wolno leci...
Ściskam Was
 
reklama
witam Was kochane !!!
Jestem po wizycie, szyjka długa, brzuszek ładnie rośnie, po południu ide na usg :-D
zaczęłam brać Bioparox bo strasznie kaszlę , reszta dolegliwości przeszła !
Napiszę Wam jak wróce z usg ! Buziaki dla wszystkich Pa
 
Oj,Aniu rozumiem.Ja podobnie jak e-mama przerabiałam końcówkę jak na dworze było 40 stopni w cieniu.Wściekła byłam na cały świat:baffled: Ale zobaczysz,zanim się obejrzysz,będziesz się z tego śmiać.Odpoczywaj póki możesz;-) Wczoraj spotkałam równie wściekłą sąsiadkę w 42 tc,jak Cię to pocieszy.
Chwilowo,to ci zazdroszczę:zawstydzona/y:
A moje dziecko ma katar do pasa.Nie spaliśmy całą noc,a ta maruda tryska energią:sorry2:
A mi nadal źle i smutno baaaaardzo.Pogrzeb Majeczki w piątek, Monika kupiła jej śliczą sukieneczkę...:no:

Buziaki dla wszystkich aniołkowych mamuś.
 
:-d Ale Mam Pięknego Dzidziusia !!!! Machał Rączkami Do Mnie Dzisiaj , Ostsnio Przypominał Bardziej Krewetkę Niż Dzidziusia A Dzisiaj Na Usg Zobaczyłam Normalnego Dzidziusia !!! Z Rączkami , Nóżkami , Które Przyciągną Do Brzuszka I Niestety Nie Bylo Widac Czy Ma " Ogonek " Czy "dziurkę" Ale Mój Gin Ma Supre Usg I Jak Dziecko Jest Dobrze Ulozone To Może Podac Płeć Ok 11 Tc. Na Nastepnej Wizycie Będę Już Widziała , Chyba że Wstdniaszek Jeden Znowu Sie Zasłoni ;-)
 
Aniu! Wierze, ze masz dosyc, ale dobrze, ze Malenki jest OK, no i gdzie mu bedzie lepiej, co sie ma spieszyc na taka pogode... Trzymaj sie i donos z frontu!

Dlaczegotak to cudownie!!!!!! Bardzo sie ciesze. Tak trzymac!

Gabus przytulam, tak trudno cos madrego powiedziec kiedy tak smutno..

PtaszynkO! Ty to masz sny. Ale w sumie byloby fajnie. Pojsc do gina po 16 tyg, rozlozyc nozki i hop siup, slodki rozowy bobasek :) Latwo, milo i przyjemnie.

Agulka! Dzieki za dawke optymizmu i nadziei.

Dziewczynki! Dziekuje za gratulacje z okazji mojej @ :cool: ! Przebiega zupelnie normalnie.
Wczorajszy dzien byl lepszy i wazniejszy od ostatnich imienin, o ktorych niemalze zapomnialam bo tu nie obchodza.
Teraz czekanko na zielone swiatelko. Poniewaz odbylo sie u mnie bez lyzeczkowania to moze juz... tuz.. tuz ... W ``instrukcji obslugi`` za szpitala napisali, ze mozna po wizycie kontrolnej jesli jest OK. Te badania, ktore zrobili (toxo i chlamydia ) wyszly negatywne. Oficjalnie jakiekolwiek inne robi sie po 3 poronieniu. Czy to nie chore?

Olsnilo mnie, zeby isc na wlasna reke do prywatnego gina i nie czekac na rodzinna. Przeciez i tak jej nie bede dowierzac :szok: :no::baffled:. Tak wiec za tydzien ide prywatnie, a potem jeszcze do tej rodzinnej, moze uda sie wyzebrac jakies skierowania, zeby nie robic wszystkich badan prywatnie bo strasznie drogo.

Caluski!
 
Hej,no i mnie zaraziłyście...tylko,że grypskiem jakimś paskudnym;-):wściekła/y:
Więc siedzę (ledwo) na maksa chora z równie chorym dwulatkiem:baffled:
Buziaki.Spadam,co by nie zarażać.Papa.
 
Anna_ajra? jak tam, jak tam? Jeszcze w dwupaku?:zawstydzona/y::tak:;-)

Gabi- zdrówka Wam życzę! Trzymajcie się ciepło razem z syniem :elvis: (na lipcowie tą ikonkę traktujemy jako odpowiednik buziaka)

Maggie- widzisz, Ty przynajmniej robiłaś badanie na toxo i chlamydię a mi nie zlecono zupełnie nic :baffled:.

Dlaczegotak- zazdroszczę USG, a w zasadzie widoku brykającego malucha. Dbaj o siebie!

Serdecznie Was pozdrawiam!:tak:
 
Cześć dziewczyny!:-D
Ja jeszcze w 2-packu.

e_mama - jak miło poczytać dobre wspomnienia koleżanek z forum.:-) Tyle pozytywnej energii. Od razu lżej.:happy2: Bardzo fajne historia.
JoannA25 - to się zgadza, jak się nie pracuje, to czas wolno leci.:tak: Jesteś juz na połowie, aż ciężko uwierzyć, że tak zleciało...
Na pewno dam Wam znać.;-)
Gabi - dziękuję za ciepłe słowa otuchy!:-) Jak dobrze wiedzieć, że nie tylko ja jestem po terminie...:-D Dużo, dużo zdrówka Wam życzę!:cool2:
Dlaczegotak - gratuluję wspaniałych wieści z gabinetu!:cool2: Tak trzymaj!
Maggie2412 - dzięki! Mam nadzieję, że będziesz nas informować na bieżąco i niebawem będziesz miała fasolkę pod serduszkiem!:-D

Ściskam Was mocno!
 
Cze Dziewczyny,
te ktore mnie pamietaja i te ktore mnie nie znaja (przykro mi ze musialyscie sie tu znalezc :-( ale w grupie razniej :tak:)

Ania- ja nie mialam odwaginic pisac po stracie mojego 2 aniolka, a w zasadzie to 3... tylko czytalam Wasze posty cieszylam sie i plakalam razem z Wami. Juz nie moge sie doczekac jak Twoj Michas postanowi sie ,,odpakowac'' :-) Ja moja mame przetrzymalam 2,5 tygodnia...hehe Badz dzielna :tak:Trzymam kciki ;-)

Ja nadal sie staram i nic. Po 2 poronieniu mialam robione badania- cytomegalie, przeciwciala antykardiolipidowe, p. przeciwlozyskowe, antykoagulant tocznia, prolaktyne, posiew z szyjki i wszystko OK. Teraz czekam na wyniki chlamydii, mycoplasmy, ureaplasmy (ogolnie robia 1 wymaz i robia multitest dziewieciu patogenow). Zbliza sie luty, ktorego bardzo sie boje...:-( czasem brak mi juz wiary i sily by walczyc o dziecko. Nie poddalam sie tylko dla tego, ze Wy tu jestescie i jestescie przykladem na to ze mozna byc w ciazy. Dziekuje!

Pozdrawiam Was dziewczynki goraco i sciskam mocno!!!
 
reklama
Muffy jak tez poroniłam 2 razy ale znalałam przyczyny i to az 3
1 przeciwciała - zakrzepy w mikronaczyniac
2 mała niedoczynosc tarczycy
3 bardzo niski poziom progesteronu
Teraz czeka na @ a po niech biore sie ostro do pracy , będe aplikowała sobie luteine w duzej dawce.Jesli nie zjade w ciaze to czeka mnie minitoring owulacji i pewnie dalesze badania.Prosze cie nie poddawaj sie mówie tak do Ciebie i do siebie.Musimy byc silne.Ja w lutym rok temu zaszłam w ciaze a potem poronienie tak sobie mysle ze moze w tym roku w lutym uda nam się - głowa do góry
Jesli zajde w ciaze to będą ciezkie miesiące przed nami ale z moim męzem zrobimy naprawdę wszytsko aby sie udało.Codziennie prosze Boga aby mi pozwolił byc jeszcze mamą a Nasze Aniołki napewno czuwaja nad nami i moze cos szepną Bogu na uchu ze są kobiety które bardzo progna kochac i dac zycie małym kruszynkom



Pozdrawiam ciepło wszytskie zafasolkowane i te które na to czekają
 
Do góry