reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziękuję za odpowiedzi. Betę dziś zrobię i jutro. Nie mam żadnych leków typu luteina, lekarz nic nie zaproponował. Mam objawy ciążowe cały czas, jednak wielkość zarodka bardzo mnie martwi. Bardzo współczuję każdej z Was, które straciły swoje maleństwa, sama to przeszłam. Wiem, że nie ma takich słów, które by przegnały ten smutek. On pozostaje chyba na zawsze, tyle że w uśpieniu. Jednak lepiej wierzyć, nie poddawać się. My kobiety jesteśmy bardzo silne!
 
reklama
Trochę zazdroszczę takiego podejścia. Ja tak bardzo chce ciąży, ze nie wiem ile wytrzymam. Kiedy ostatnio poronilas? Ja myśle nad tym by pójść do psychologa
Ja polecam. Sama byłam po poronieniu. Strasznie to przeżyłam. Jeszcze musialam chodzić do pracy bo nie miałam innej opcji. To była katorga. Poszłam do poleconego psychologa i porozmawialismy o tym Jak sobie to wszystko "poukladalam ". Było mi lżej wiedząc że mogę się tak czuć. I w sumie opowiadając sama sobie wszystko ułożyłam. Ciężko było się zebrać ale nie żałuję. ;) chciałam zrobić wszystko aby być gotowa na kolejną ciaze.
 
Trochę zazdroszczę takiego podejścia. Ja tak bardzo chce ciąży, ze nie wiem ile wytrzymam. Kiedy ostatnio poronilas? Ja myśle nad tym by pójść do psychologa
Uwierz mi ja też bardzo chcę ciąży, śni mi się to prawie codziennie ale ja poroniłam w tym roku już dwa razy,na etapie 13 i 11tygodnia i już po prostu nie mam siły psychicznie do tego żeby znów to przeżywac dlatego nie mogę sobie pozwolić na zajście w ciążę bez pełnej diagnostyki . Ostatni raz poroniłam 28.04 więc to u mnie również świeża sprawa. Po pierwszym poronieniu dosyć szybko zaszłam w ciążę bo po pierwszej @ i mimo że byłam na heparynie to nie udało mi się donosić,serce znów się zatrzymało więc tym razem badania badania i jeszcze raz badania a dopiero później moje marzenie o dziecku.a z psychologiem też do zastanawiam czy nie iść bo mimo że minął miesiąc to myślę o tym bez przerwy i mimo że mam z kim porozmawiać to chyba potrzebuje pomocy specjalisty.
 
@Charlotte21 Kochana kiedy masz następna wizytę usg? Jak się czujesz ?
Jutro o 15.15 :) I bardzo się boję. Czuje się dobrze i to mnie martwi. ;) wolałabym chyba bardziej mieć oznaki ciazy aby moz3 wierzyć że wszystko jest ok. Jutro się okaże. Czy serce dalej bije. ;) dziękuję że pytasz. Na pewno dam jutro znać...
 
Dziewczyny mam pytanie. 12 marca wynik TSH 2.1 A wyniki z 21marca TSH już 2.71 tabletki biorę dziennie i dopiero godzinę później jem śniadanie. Tabletki popijam szklanka wody min niegaz. Anty TG mi spadło z ponad 4000 na 3100 A anty TPO spadło mi z prawie 700 na ledwo ponad 500 ft3 ft4 mam w porządku.

Dlaczego te TSH tak skacze mimo zażywania tabletek ( nie ominelam ani jednego dnia bez dawki tabletek na TSH)
 
reklama
Hej dziewczyny znow mam pytanie.ktoras brala pregnyl zastrzyk?jesli zaczne clo 5 dnia cyklu kiedy ten zastrzyk?ostatni cykl mialam 29 dni.mam opcje ze pielegniarka zrobi zastrzyk ale sie moge nie wstrzelic z czasem bo moze byc opcja zastrzyk 4 dni przed owu lub dzien po owu.sama sie boje no i nie mam igiel bo w Uk nie kupie w aptece.
 
Do góry