reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@młoda1994 czyli podniesiony poziom LH to oznaki cukrzycy? :O nie miałam o tym pojęcia. To odpowiedź na ten temat masz od lekarza :) AMH jest Oki jakby było poniżej 1 to już problem i leczenie. Chociaż z tego co słyszałam to wyniki AMH nie zawsze jest równe z pracą jajników - mogą wychodzić niskie, a jajniki funkcjonować dobrze.
Nie nie. Endo na wyniki hormonalne pow ze jest ok nie ma do czego się przyczepić A jeśli chodzi o cukier to mam IO
 
reklama
Na temat LH nic mi nie mówił. Dlatego pytam tutaj. To nie ma nic wspólnego z cukrzyca.

Dzięki pikowi LH test owu wychodzi pozytywny. FSH też mam w porządku.
 
@młoda1994 no to teraz mi się wszystko zgadza bo łączysz dużo myśli i ja nie nadążam. Poczytałam troszkę i wynik LH wskazuję, że wtedy była owulacja. Czy Ty robiłaś to badanie przed samym okresem czy wyniki miałaś wtedy?
 
Dziewczyny, ile czasu po poronieniu trwa wykonanie niezbędnych badań, które pozwolą ustalić przyczynę poronień? Wiem, ze pewnie każdy lekarz zleca inne badania, ale może któraś z własnego doświadczenia wie i mogłaby napisać. Zastanawiam się po jakim czasie po poronieniu, będzie można wznowić starania
 
@mohaaa jeśli chodzi o badania zaraz po poronieniu to do 6 tyg najlepiej jest zrobić zespół antyfosfolipidowy czyli przeciwciała antykardiolipinowe IgG i IgM beta 2-glikoproteinie IgG i IgM i Antykoagulant toczniowy LA. Resztę badań możesz na spokojnie zrobić później.

@mohaaa jak się trzymasz kochana?
 
Dziewczyny, ile czasu po poronieniu trwa wykonanie niezbędnych badań, które pozwolą ustalić przyczynę poronień? Wiem, ze pewnie każdy lekarz zleca inne badania, ale może któraś z własnego doświadczenia wie i mogłaby napisać. Zastanawiam się po jakim czasie po poronieniu, będzie można wznowić starania
Tak jak @Takaja123 napisała plus ja jeszcze robiłam przeciwciala przeciw antygenom łożyska. Później po 6tygodniach po poronieniu białko s, białko c, komórki NK(to najlepiej 2cykle po poroneiniu), do tego również warto zrobić kariotypy twoje i męża (w dowolnym czasie), poziom witaminy D3,B12, cały panel tarczycowy . My jeszcze badanie nasienia u męża robiliśmy (też nie trzeba czekać) , ureaplasma,mycoplasma, chlamydia. Dużo tego jest do zrobienia...możesz też zrobić badanie genetyczne płodu po poronieniu i to trzeba wykonać od razu po poronieniu. A no i pakiet trombofili dla Ciebie
 
A mnie dziewczyny coś zaczął brzuch pobolewac ... Nie wiem czy to normalne tak nagle taki ból ciągnący id jajnika trochę . Ale nie boli bardzo na szczęście .
 
reklama
Do góry