reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja też miałam problem z prolaktyną , brałam bromergon , po nim była masakra ,po 1 tabletce myślałam że umrę ;) ale dały radę i w 3 cyklu brania byłam w ciąży ,ale niestety ją straciłam
 
reklama
Ja byłam w marcu w Gdyni i najpierw mnie nie przyjęli, bo chcieli 2 wyniki beta hcg, a jak pojechałam za 2 dni gdy już poroniłam i mocno krwawiłam (mój mąż myślał, ze mam krwotok i dlatego pojechaliśmy), to i tak kazali przyjechać na drugi dzień rano. Jak pojechałam rano, to lekarz powiedział, ze nie maja miejsca na oddziale... ale coś tam znalazł i mnie przyjął. Masakra ogólnie. Jedyny plus, ze po kilku godzinach mnie wypuścili i nie musiałam zostać tam na noc. Myślałam zeby teraz pojechać do Gdańska, ale boje się, ze zatrzymają mnie na noc
Jak pojedziesz do wojewódzkiego to raczej nie będziesz musiała zostawać bo tak też 2h po zabiegu i do domu ale ja tego szpitala nie polecam. No własnie z tymi szpitalami to jest chore że nie chcą przyjąć :/
 
Dziewczyny, które biorą wiesiołek do owulacji? Bierzecie równo 14 dni? Ja mam dłuższe cykle, zazwyczaj ok 35 i nie wiem kiedy mam owulację i tak się zastanawiam jak długo brać.
 
Ale powiedz mi te dwie bety w Gdyni to chcieli mimo że miałaś skierowanie od lekarza czy wtedy nie miałaś skierowania?? Bo wydaje mi się że jak masz skierowanie to na cholerę im te bety?
Tak. Mimo ze miałam skierowanie. Co lepsze - oni w ogóle nie zwrócili uwagi na to skierowanie. Za każdym razem czekałam w kolejce około 1,5h. Mówiłam o tym Piątkowskiemu, był oburzony. Powiedział, ze kiedyś tam pracował i cieszy się, ze już tam nie pracuje, bo dziwne akcje się tam dzieją. Tez wczoraj wspomniał o 2 betach. I był wściekły jak mu wcześniej mówiłam, ze nie przyjęli skierowania. Gdybym tam krwotoku dostała albo coś innego by sie stało, to ciekawe co by powiedzieli
 
Nie spokojnie na świadectwie pracy nie ma takiej adnotacji od jakiego lekarza jest l4jest tylko okres niezdolności do pracy. Pracuje w biurze gdzie mam 4 dziewczyny w ciąży!
No to nie dziwie się ze nie uśmiecha ci się tam wracać :(

@Zabulinka_86 Ja brałam ale ja miałam owu odczuwalna w 13-14 dniu, a cykle 27-28 dniowe.. wiec brałam czasem do 12 dc. A ty jeśli nie jesteś pewna kiedy masz owu, to może bezpieczniej bierz do tego 14 dc.. chociaż są tu dziewczyny które braly cały cykl i twierdzą ze im to owu nie blokowało ... także są dwie szkoły jak widać;)
 
Tak. Mimo ze miałam skierowanie. Co lepsze - oni w ogóle nie zwrócili uwagi na to skierowanie. Za każdym razem czekałam w kolejce około 1,5h. Mówiłam o tym Piątkowskiemu, był oburzony. Powiedział, ze kiedyś tam pracował i cieszy się, ze już tam nie pracuje, bo dziwne akcje się tam dzieją. Tez wczoraj wspomniał o 2 betach. I był wściekły jak mu wcześniej mówiłam, ze nie przyjęli skierowania. Gdybym tam krwotoku dostała albo coś innego by sie stało, to ciekawe co by powiedzieli
Z czekaniem to akurat normalka w każdym szpitalu zauważyłam mimo skierowania no ale poza tym to nie kumam akcji z betami... Co szpital to widzę lepiej... A jak się czujesz ogólnie? Lepiej dziś troszkę? Emocje trochę odpuściły?
 
Z czekaniem to akurat normalka w każdym szpitalu zauważyłam mimo skierowania no ale poza tym to nie kumam akcji z betami... Co szpital to widzę lepiej... A jak się czujesz ogólnie? Lepiej dziś troszkę? Emocje trochę odpuściły?
Raczej nie... co jakiś czas zaczynam płakać. To za każdym razem będzie bolało mocno i długo
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie LH u mnie wynosi 2.44 A norma od 0.10-0.41 U/l co oznacza taki wysoki wynik?

I czy AMH 1.94 jest ok mam 25 lat
 
Do góry