reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@kasiula222 u mnie podobnie, a raczej nic z tego nie było dlatego teraz postanowiłam nic nie mówić.

@mohaaa kochana jak masz bóle i martwi Cię to jedz na IP tam na pewno zrobią Ci usg i może będziesz spokojniejsza.

@babydust według mnie wynik 1,68 jest dobry i leki są zbędne
 
reklama
@babydust to wynik niemal idealny przy staraniach 1-1,5. Ja leki dostałam jak miałam koło 4,8. Nie wiem czy bym nie potrzebnie teraz organizm tymi lekami faszerowała.

Ja jutro mam tylko wlew z Intralipidu. Wizyty nie mam przy tym. Chce w tym tygodniu iść prywatnie na USG bo nie wytrzymam do 6 czerwca ;/
 
Dziewcyczyny bardzo prosze ktora mi moze powiedziec jaki moze byc koszt badania
Bialko c,bialko s,mutacja piata lepen??(nie moge rozczytac),mutacja MTHFR?
Jestem tydzien w Pl i ginka mi zaproponowala takie badania w gdansku,musze byc na czczo?
 
@babydust to wynik niemal idealny przy staraniach 1-1,5. Ja leki dostałam jak miałam koło 4,8. Nie wiem czy bym nie potrzebnie teraz organizm tymi lekami faszerowała.

Ja jutro mam tylko wlew z Intralipidu. Wizyty nie mam przy tym. Chce w tym tygodniu iść prywatnie na USG bo nie wytrzymam do 6 czerwca ;/
no wlasniie prawie idealny ... prawie robi roznice dla mojego gina ;) chyba woli dmuchac na zimne :(
 
@babydust nie warto faszerowac się niepotrzebnie lekami. Sprawdź sobie normy i do starań 1,5 to dobry wynik Ty masz 1,68 według mnie wynik bardzo dobry.

@Loli05 nie musisz być na czczo ja za trombofilie placilam 420 zł to badanie robiłam z krwi w luxmedzie chyba że chcesz zrobić wymazowki z testdna to wymaz z jamy ustnej koszt 320 zł i tutaj nie wiem jak z przygotowaniem. Przy białko c i S trzeba być już na czczo i też z krwi u mnie to koszt jednego badania to 48 zl
 
Dziewcyczyny bardzo prosze ktora mi moze powiedziec jaki moze byc koszt badania
Bialko c,bialko s,mutacja piata lepen??(nie moge rozczytac),mutacja MTHFR?
Jestem tydzien w Pl i ginka mi zaproponowala takie badania w gdansku,musze byc na czczo?
Mutacje najlepiej zrób tym pakietem trombofilia wrodzona na testdna kosztuje 330 zl. Jak zamowisz za pobraniem rano to na drugi dzień dojdzie. za te dwie pewnie zapłacisz więcej. Białko C i S chyba koło 60-80 zł gdzieś kosztują
 
Dziewcyczyny bardzo prosze ktora mi moze powiedziec jaki moze byc koszt badania
Bialko c,bialko s,mutacja piata lepen??(nie moge rozczytac),mutacja MTHFR?
Jestem tydzien w Pl i ginka mi zaproponowala takie badania w gdansku,musze byc na czczo?
Ceny sa bardzo rozne, nie bardzo rozumiem, czy robisz to w klinice swojego lekarza, czy szukasz sama laboratorium? Należy przygotować się na rachunek ok. 100 zl za jedno badanie. Mutacje V Leiden i MTHFR mozna robic osobno, a mozna zrobić w pakiecie.
 
Dzieki dziewczyny,a ktore to badanie jest na trombofilie?a samo bialko jak zrobie to mi cos to powie?nie przygotowalam sie na taki koszt;(.ona mi mowi ze jak bede miec te badanie no to moge pokazac w Uk,ale tam jest tak slabo pod tym kontem ze szkoda gadac,oleja to dopoki nie bede w 12 tyg.ona mi w sumie tez zadnych lekow nie da bo nie bede pod opieka na miejscu,nawet luteiny czy clo mi nie chciala dac,taka bardziej typu naturalnie i natura wie co robi...mieszane odczucia mam
 
reklama
Aaa dziewczyny tak sie zle zlozylo ze zaczal mi sie okres,to ma sens robic trombofilie?ona troche sceptycznie nastawiona
 
Do góry