reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Takaja123 pokoik turkusowo szary, meble bialo - niebieskie i biało - różowe, dwa osobne łóżeczka (może położę ich razem) , ale gdyby się nie polubili to niech mają osobno [emoji14]
Namiastka pokoju na zdjęciach układ będzie trochę inny no i brakuje jeszcze ozdób, i szuflad w komodzie ale to już drobnostki
Zobacz załącznik 975526Zobacz załącznik 975527Zobacz załącznik 975528Zobacz załącznik 975529Zobacz załącznik 975530
Ale śliczny :)
 
reklama
@Takaja123 pokoik turkusowo szary, meble bialo - niebieskie i biało - różowe, dwa osobne łóżeczka (może położę ich razem) , ale gdyby się nie polubili to niech mają osobno [emoji14]
Namiastka pokoju na zdjęciach układ będzie trochę inny no i brakuje jeszcze ozdób, i szuflad w komodzie ale to już drobnostki
Zobacz załącznik 975526Zobacz załącznik 975527Zobacz załącznik 975528Zobacz załącznik 975529Zobacz załącznik 975530

@Lu_cy to już 3gi szpital gdzie widzę lewatywe przed CC , a w Chorzowie jak bylam to np przed oksytocyna też robili lewatywe dziewczynom

@M@lly tu gdzie jestem są trojaczki i piecioraczki naturalne [emoji15]
Tak się da :D. Trojaczki jeszcze fajnie.
 
@kasiula222 ja brałam i taka i taka jednocześnie i zaraz @ przyszła. Życzę owocnych starań ❤️


@Oczekujaca123 wow piękny pokoik, aż miło popatrzeć :) wózek też super, praktyczny bo wszędzie się zmiescisz nim i kiciałek też super :D
 
@ Oczekująca super dzieciaki mają użadzone ;) a ty jeszcze w dwupaku;) kiedy rozwiązują ciążę?
@charlotte który tydzień u cb ? Może się pokaze jeszcze serduszko . ?
@takaja napisz mi dawki jakie brałaś ?

Sent from my SLA-L22 using Forum BabyBoom mobile app
@kasiula222 nie mam pojęcia ... chcą trzymać jak najdłużej się da sprawdzając oczywiście stan maluchów jak im u mnie jest

@Takaja123 miał być 1 obok drugiego wózek nawet była zaliczka wpłacona, ale... po przemyśleniu stwierdziliśmy, że nie wygląd A praktyczność się liczy... Więc wzięliśmy w końcu taki
 
@ Oczekująca super dzieciaki mają użadzone ;) a ty jeszcze w dwupaku;) kiedy rozwiązują ciążę?
@charlotte który tydzień u cb ? Może się pokaze jeszcze serduszko . ?
@takaja napisz mi dawki jakie brałaś ?

Sent from my SLA-L22 using Forum BabyBoom mobile app
U mnie dzisiaj 6t3d, ale pęcherzyk ciążowy niby ze zdjęcia 30 mm, próbuje znaleźć jakąś tabelę jakie są normy ale mi się nie udało. U mamyginekolog na blogu przeczytałam, ze jeżeli przy 25 mm pecherzyku ciązowym nie ma zarodka to na pewno puste jajo. Poczekam na potwierdzenie w czwartek.
 
reklama
@Takaja123 Czytałam gdzieś, ze lekarz wypisuje heparynę po dwóch przerastających betach... jutro idę pierwszy raz, a potem w piątek. I jak będzie Ok to na poniedziałek się do niego zapisze już po receptę. A proszę powiedzcie mi, wy byście już robiły zastrzyki od cienia na teście? Biorę cały czas acard, ale znalazłam w domowej apteczce całe opakowanie clexane 0.4 (mąż miał kiedyś dwa opakowania przepisane na kolano) Noi całe jedno zostało ważne do 2021 roku... czyli myślicie żeby zacząć już dziś na własna rękę ? A kiedy robić najlepiej zastrzyki ? Rano czy na noc przed spaniem ?
 
Do góry