reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@młoda1994 po tym, że nie będzie widział pęcherzyka owulacyjnego i po edometrium też chyba. Tylko musi wykonać usg
No napewno wykona usg bo ostatnie usg miałam początkiem lutego więc przydałoby się sprawdzić czy wszystko jest ok. Tylko nie wiem czy Endo zdąży wysłać mu wyniki moje do 21 maja. Bo jeśli gin nie otrzyma wyników i ja ich też nie dostanę to wizyta bez sensu bo gin kazał przyjść jak będzie miał już moje wszystkie wyniki.
 
Dziewczyny mam wizytę u gin 21 maja napiszcie mi proszę czy lekarz będzie wstanie powiedzieć czy owu byla czy nie Wtedy to będzie mój 24dc ?czy to już za późno?
Wg mnie to już będzie za późno żeby na usg zobaczyć czy była owu. Ale pewności nie mam.

@roki_1991 w diagnostyce koszt 240zl sama ueroplasma z moczu to już bardziej opłaca się zrobić wymaz za 270zl w luxmedzie na mycoplasme ueroplasme i chlamydie. Jeszcze zostaje mi alab ale dopiero po 14 będę coś wiedziała. Nie chcę mi się wierzyć, że mąż ma infekcje, a ja nie. Jest taka możliwość?



@młoda1994 będzie wiedział.

Jasne że jest taka możliwość :)
 
Wg mnie to już będzie za późno żeby na usg zobaczyć czy była owu. Ale pewności nie mam.



Jasne że jest taka możliwość :)
No nic szybszej wizyty się nie dało to i tak jest szybko bo 6 dni mam do wizyty. Chyba że owu się przesunie i może coś będzie widać. Nie wiem kiedy mam dostać okres w tym cyklu i nie umiem wyliczyć mniej więcej kiedy może owu się odbyć.
 
Dziewczyny jak bierzecie ten olej z wiesiołka? Ile razy dziennie. Pomyślałam że wezmę sobie od najbliższego cyklu, bo coś ostatnio nie widzę śluzu płodnego. Nie chce mi się wierzyć, że cztery miesiące od poronienia nie miałam jeszcze owulki. A jeśli faktycznie nie miałam, to dlaczego tak się dzieje i co z tym robić?
 
@roki_1991 lekarz odpisał że ja nie potrzebuje antybiotyku i jeśli to była opryszczka to i tak nie leczy się tego antybiotykiem. Jeszcze zapytałam o tą ueroplasme i zobaczę co powie. Niedługo mam @ i może ten cykl już będzie cyklem starań :)


@młoda1994 to też zależy w którym dc masz owulke. Bo w 24dc to może być po owulce i wtedy brak pęcherzyków. Może zobaczyć np ze bliza się okres bo endomerium zacznie się "marszczy"


@Madlein ja oeparol brałam 3x1 po posiłku i po 2 cyklach brania śluz wrócił do normy. Jeśli posejrzewasz u siebie brak owulki to warto skonsultować się z lekarzem bo jeśli pęcherzyki nie pękają mogą Ci się zrobić torborle. A lekarz dał Ci coś może na uregulowanie cyklu ?
 
@roki_1991 lekarz odpisał że ja nie potrzebuje antybiotyku i jeśli to była opryszczka to i tak nie leczy się tego antybiotykiem. Jeszcze zapytałam o tą ueroplasme i zobaczę co powie. Niedługo mam @ i może ten cykl już będzie cyklem starań :)


@młoda1994 to też zależy w którym dc masz owulke. Bo w 24dc to może być po owulce i wtedy brak pęcherzyków. Może zobaczyć np ze bliza się okres bo endomerium zacznie się "marszczy"
Właśnie wiem i u mnie jest z tym problem bo nie wiem w którym dniu cyklu dostanę okres. W poprzedni miesiącu dostałam na 38 dc więc jeśli w tym miesiącu też tak dostanę to owu niby wypada właśnie na 24dc A jeśli dostanę normalnie na 30dc to już po owu.
 
@młoda1994 to polecam Ci te paski i rób sobie od 16dc jeśli masz takie długie cykle. Ja takie mam i mi owulka wypada w granicach 22 23dc wcześniej miałam w 17dc. Teraz nie obserwowałam to ciężko mi powiedzieć ale byłam w 14dc i gina i na usg edometrium cienkie i brak pęcherzyka nominujacego z całkiem zoltkowym i w sumie 13dc miałam ból jajników i sluz
 
@młoda1994 to polecam Ci te paski i rób sobie od 16dc jeśli masz takie długie cykle. Ja takie mam i mi owulka wypada w granicach 22 23dc wcześniej miałam w 17dc. Teraz nie obserwowałam to ciężko mi powiedzieć.
Właśnie zakupiłam w aptece ma przyjść do 3 dni roboczych. Dodatkowo zamówiłam termometr owu i witaminy dla męża. Będę robiła i mierzylam od przyszłego cyklu. Ale mimo wszystko chce namówić gin na monitoring cyklu w przyszłym miesiącu i na clo i wspomnę mu o laparoskopie aby sprawdził czy jajowody mam drożne. Zobaczymy co powie.
 
reklama
Bierzesz albo brałaś luteinę lub duphaston? Ja rano biorę euthyrox, pół godz później śniadanie, a po śniadaniu kwas, luteinę i duphaston. Ale zapytam we wtorek lekarza czy to ma znaczenie i czy powinnam zmienić godziny
Nie nie biorę, brałam 2 cykle staran po poronieniu duphaston jakoś od 16dc ale teraz już nie biorę, bo jak się nie udawało to bez sensu..

@młoda1994 Ja również twierdze, ze to może już być za późno żeby zobaczyć czy pecherzyk pękł. Dlatego jak się chodzi na monitoring to lekarz ocenia kiedy powinno dojść do pęknięcia i dzień lub dwa idziesz zobaczyć czy jest płyn w zatoce, po pęknięciu pęcherzyka. A 24 dc może już go nie być

@Takaja123 Ach, rozumiem. Czyli wiesz ze jakaś infekcja była, ale skoro te badania wyszły Ok, to znaczy ze to nie było to i musisz szukać dalej :unsure:
Oby wsztseko było po teojej myśli i przyszły cykl był już tym udanym ☺️
 
Do góry