reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Charlotte21 Dziękuje za pomoc ☺️ Wpisałam sobie to w tym kalkulatorze to mi wyszło ft4 37,18% a ft3 79,50% wiec z tego co pisałaś, byłoby nawet Ok. No nic, poczytam jeszcze w internecie i będę musiała uzbroić się w cierpliwość. Ale ogólnie z tsh jestem zadowolona.. bo startowałam 12 marca z tsh 3.28 a równo po zarzyciu 50tej tabletki eutyroxu 25, spadło do 1,72 ☺️ Także moim zdaniem jest dobrze. Tylko teraz pytanie, jak to jest z tymi tabletkami? Teraz będę musiała do końca życia je jeść? A jak je odstawię, to tsh nie podskoczy znowu?
 
reklama
@M@lly to żadna opryszczka tylko zapalenie mieszka włosowego. Niestety często mnie to dopada. Zgolone włoski wrastają pod skórę i robi się stan zapalny. Czasami wychodzi sama biała ropa, a jak masz szczęście i wytrzymasz ból to udaje się wycisnąć wrośnięty włos razem z cebulką.

@roki_1991 na stronie bebi klub jak się zarejestrujesz to wysyłają Ci bezpłatnie termoforek z pestkami wiśni. Podobno fajna sprawa, zamawiałam sobie jak dowiedziałam się o ciąży. Ale oddałam koleżance, bo jej córcia miała kolki. Nie wiem czy stosowała.
 
@coco07 euthyrox to już po wieczne czasy niestety. Ładnie organizm Ci zareagował ja miałam po ciąży nieco ponad 3, biorę euthyrox 50 i zawsze tsh było koło 2-2,4. Tym razem o dziwo wyszło mi 1,8.
 
@M@lly może być tak jak pisze @Madlein ale jak będzie się powtarzać to warto zasięgnąć informacji u lekarza mi już trzeci raz wyskoczyło i mnie piekło bardzo zazwyczaj po myciu. To też są takie pecherze.
 
A czy jest na tym wątku ktoś, kto miał puste jajo 2 razy z rzędu? Albo może znacie kogoś takiego? Jestem ciekawa jak często się to zdarza
 
@M@lly to żadna opryszczka tylko zapalenie mieszka włosowego. Niestety często mnie to dopada. Zgolone włoski wrastają pod skórę i robi się stan zapalny. Czasami wychodzi sama biała ropa, a jak masz szczęście i wytrzymasz ból to udaje się wycisnąć wrośnięty włos razem z cebulką.

@roki_1991 na stronie bebi klub jak się zarejestrujesz to wysyłają Ci bezpłatnie termoforek z pestkami wiśni. Podobno fajna sprawa, zamawiałam sobie jak dowiedziałam się o ciąży. Ale oddałam koleżance, bo jej córcia miała kolki. Nie wiem czy stosowała.
Dzięki za info :)
 
Ogólnie odkąd przestałam używać żeli do higieny intymnej nie mam w ogóle infekcji. Wcześniej miałam kilka razy w roku.
 
Ogólnie odkąd przestałam używać żeli do higieny intymnej nie mam w ogóle infekcji. Wcześniej miałam kilka razy w roku.
Wybacz, ze się wtrącam :) myjesz się sama woda czy żelem/mydłem, którego używasz do reszty ciała? Próbuje się odzwyczaić od płynów do higieny intymnej, ale ciężko mi to idzie, jak na razie staram się używać tego mniej niż wcześniej
 
reklama
@M@lly @mohaaa ja Wam polecam mydełko naturalne z nanosrebrem nigdy nie miałam infekcji teraz mąż coś złapał i pierwszy raz mam ten problem. Kazała mu teraz tego używać :)
 
Do góry