reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

To sprzed kilku dni w pracy [emoji1787]
IMG_20190511_151021.jpeg
 
reklama
@Takaja123 dziękuję [emoji3590] Zarażajcie się ile się da [emoji4]
Mi szybko wywala brzuch, więc ciężko ukryć mimo że jeszcze chwilę bym chciała żeby wszyscu naokoło nie widzieli [emoji14]
 
@Jivka najważniejsze, że jest wszystko dobrze ❤️ cały czas trzymam za Was kciuki❤️ daj znać jak tam prenatalne - może już pokaże co nieco i będziesz wiedziała kto mieszka w brzuszku :)
 
Ooo rety super brzuchol ;p ahh ukłuła mnie zazdrość bo zaczynalysmy razem...mam nadzieję że ja też kiedyś będę taki miała :*
Będziesz miała Kochana [emoji3590] Podstawa to teraz dobre zdiagnozowanie, żeby nic się już więcej nie przydarzyło. Śledzę co się u Ciebie dzieje i bardzo mocno za Ciebie trzymam kciuki [emoji110]
 
@Paula919191 kochana na pewno się doczekasz zobaczysz❤️ szybko znajdziesz przyczynę i będziesz mogła spokojnie zacząć starania. Będziemy wszystkie cieszyć się tym stanem, a troszkę nas tu jest w kolejce ❤️
A co tam u Ciebie? :)
 
@Paula919191 kochana na pewno się doczekasz zobaczysz❤ szybko znajdziesz przyczynę i będziesz mogła spokojnie zacząć starania. Będziemy wszystkie cieszyć się tym stanem, a troszkę nas tu jest w kolejce ❤
A co tam u Ciebie? :)
Wiem macie racje, przyjdzie i na nas pora :)
A mąż wyjechał na weekend na robotę a ja zaprosiłam przyjaciółki na babski wieczór,zrobimy sobie grilla,wypijemy prosseco, własnie na nie czekam ;). Wczoraj rozmawiałam ze znajomą która jest po jednym poronieniu, późnej długo długo nic, później dwa lata starań i za sobą nieudane invitro. Aż wstyd się przyznać ale to ona mnie pocieszała i dała nadzieję, że jeszcze będzie dobrze ;).
A jak u Ciebie?
 
@Paula919191 u mnie bez zmian mąż nadal bierze antybiotyk i psika spreyem. Ja we wtorek idę na wymaz chlamydia i ueropkasma. Już nie mogę doczekac się jak wrócimy do starań :) faszeruje męża witaminami i sama biorę Miositogyn. My jutro jedziemy na grilla do znajomych, a dziś ja lezakuje i się grzeje bo jestem jakaś przeziębiona :)
 
reklama
@Paula919191 u mnie bez zmian mąż nadal bierze antybiotyk i psika spreyem. Ja we wtorek idę na wymaz chlamydia i ueropkasma. Już nie mogę doczekac się jak wrócimy do starań :) faszeruje męża witaminami i sama biorę Miositogyn. My jutro jedziemy na grilla do znajomych, a dziś ja lezakuje i się grzeje bo jestem jakaś przeziębiona :)
Mi już też brakuje zbliżeń bo robiliśmy to ostatni raz jakieś 10tygodni temu :p ale teraz jeszcze z tydzień poczekam żeby wszystko unormowało się po zabiegu i w końcu będą jakieś przytulaski :) narazie oczywiście będziemy się zabezpieczać ale ty działaj z pełną parą jak już będzie można :D
 
Do góry