reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Charlotte21 wiem, że jeśli ja mam to mąż też może mieć mi bardziej chodziło czy mąż też robił badanie czy na podstawie Twojego wyniku miał wdrazone leczenie :)
Kochana nic się nie stresuj weź magnez, nospe i wypoczywaj. Trzymam kciuki ❤️


@Dzoana88 jeszcze nic straconego moze na dniach pojawia się dwie kreski i @ nie przyjdzie. Ja też staram się od grudnia i jak na razie bez efektu. Teraz ten cykl odpada i może następny będzie mój :D

Tak to jest ze na podstawie twojego wyniku badania mąż też powinien dostać leczenie :) głowa do góry, póki co zrób badania i poczekaj na wyniki :)

@Takaja123 widzisz, nie zrozumiałam :) to potwierdzam, że tylko na podstawie mojego badania byliśmy leczeni oboje. Też trzymam za siebie kciuki. Wczoraj w nocy myślałam, że to już koniec, a dzisiaj wygrzebałam już ostatni test ciążowy i od razu dwie grube krechy są. Ale martwi mnie ten ból brzucha, Poprzednio tak nie miałam. Jak byłam w pierwszej ciąży to w ogóle nie bolał mnie jak na okres. No nic trzeba czekać :)
A brałaś może Encorton?

@Dzoana88 też tak myślę, może jeszcze niż straconego. Każdy cykl jest inny. Ja w pierwszej ciąży w dniu spodziewanej miesiączki miałam drugą bardzo bladą kreskę (robiłam po południu). A teraz w tym cyklu robiłam 3 dni przez dniem spodziewanej i miałam blade a dzisiaj kiedy mam dostać okres mam dwie grube kreski. Niby organizm ten sam, a inaczej testy u mnie działają. Kreski są, ale ból brzucha od wczoraj, więc martwię się, ze jednak okres przyjdzie. I to takie będzie rozczarowanie...trzymam kciuki!!! Jak nie ten cykl to następny. Nie wiem czy jesteście wierzące, ale za wszystkie się pomodlę. Warto wszystkiego spróbować :) Trzymaj się :)

Ból brzucha na początku ciąży też się zdarza i nie musi znaczyć nic złego :) weź sobie magnez albo nospe jak ten ból jest mocny.
 
@Ijusz
Ciężko polecić badania, bo wszystko zależy jakie miałaś zrobione. :) Przykro mi z powodu twojej straty bo wiem jak to boli, również w 10 tc serce przestało bić. Może powiedz jakie miałaś badania wykonywane to wspólnie na pewno damy radę zrobić listę badań :)
 
reklama
Do góry