reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@młoda1994 jeśli śluz podbarwiony krwią to jest cykl bez owulacyjny wtedy.


Mam wyniki kolejne, wszystko czyste u męża w posiewie też nic nie wyszło. Może to zwykle podrażnienie było sama nie wiem. Do lekarza i tak pójdzie. Wymaz z cewki zrobi, a do mnie dzwonili i mam powtórzyć już bezpłatnie bo mam opłacone badanie :)

Jeszcze tak Was zapytam jeśli wyniki są Oki to nie musimy mieć "wstrzemiezliwosci? :D oczywiście biorę poprawkę na męża czy da radę ale wyjeżdżamy na weekend to może coś podzialamy.
 
Ostatnia edycja:
@młoda1994 jeśli śluz podbarwiony krwią to jest cykl bez owulacyjny wtedy.
@Takaja123 skąd Ty masz takie informacje?! Śluz podbarwiony krwią świadczy o pęknięciu pęcherzyka i trwającej owulacji. Podczas mojej ostatniej ciąży zaszłam w ten sposób. Śluz płodny miał smużki krwi. Myślałam nawet, że to koniec miesiączki, bo było tak w 7dc stąd ciąża, która nie była jakoś szczególnie planowana.
 
@Madlein u mnie owulacja występuje bez żadnej krwi. Natomiast kiedyś taka informacje dostałam. Każdy organizm jest inny i może akurat u Ciebie świadczy o owulacji. Nie będę się sprzeczac bo też masz rację. Ja mówię to co wiem i słyszałam.
 
Dziewczyny które z Was są po ciąży biochemicznej? Jak się objawiala? W którym tyg ciąży się zaczęło, itp?
 
Aha ja tylko zapytałam z ciekawości ponieważ szczerze mówiąc nigdy nie miałam potwierdzonej owulacji ale właśnie będę rozmawiać na ten temat z moim ginekologiem. Również nie mam żadnych objawów okoloowulacyjnych także nie mam 100% pewności że u mnie owulacja się odbywa i czy w każdym cyklu. Ale dziękuję dziewczyny za odpowiedź. Jak to mówią kto pyta nie błądzi. I nie ma glupich pytań.
 
@Mustbe ja jestem po. Objaw u mnie taki, że test pozytywny, a za 3 dni pojawił się okres i beta spadła do zera.

@Madlein śluz podbarwiony krwią raczej nie jest dobrym objawem. To może być jakieś zaburzenie hormonalne, torborle lub coś innego. Może warto z lekarzem to skonsultować
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Mustbe ja jestem po. Objaw u mnie taki, że test pozytywny, a za 3 dni pojawił się okres i beta spadła do zera.

@Madlein śluz podbarwiony krwią raczej nie jest dobrym objawem. To może być jakieś zaburzenie hormonalne, torborle lub coś innego. Może warto z lekarzem to skonsultować

@Takaja123 a plamienia też dostałaś?
Ja miałam test pozytywny i beta w ciągu kilku dni urosła do 320, od poniedziałku jej nie badalam już bo od niedzieli mam plamienia w większości brunatne i wizytę u lekarza w sobotę. Obawiam się straty
 
Ostatnia edycja:
Do góry