reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@babydust nie to dopiero wyszlo, wizyta dopiero w środę. A czy można zrobić to badanie prywatnie na własną rękę i pójść już z wynikiem?

@Lu_cy no zobaczymy może coś wyjdzie. Mam pobrane na chlamydie i Wymaz wydzieliny z pochwy
Takaja123 moj maz z tym byl u urologa. W badaniu od razu wyszlo mu zapalenie bo gruczol byl powiększony. Dostal antybiotyk i szybko mu sie poprawilo. Mial tez bakterie w nasieniu jak dobrze pamietam to gronkowca złocistego
 
reklama
Witam was wszystkie.
Śledzę wasz wątek od dawien dawna, jednak nie udzielałam się, aż do dziś... Piszę, ponieważ pilnie potrzebuję porady.
Mam 9 letnią córkę i 9 miesięcznego maluszka, który jest moim cudem, ponieważ straciłam aż 3 ciąże zanim zaszła w ciążę z nią. W ciąży przyjmowałam witaminy metylowane, czopki z progesteronem, aspirynę i zastrzyki z heparyną. Większych problemów nie było, poza jednorazowym plamieniem w 18 tygodniu. Wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny. Nie wiem który to tydzień, ponieważ nie dostałam jeszcze pierwszej miesiączki po porodzie. Sądząc po bladej kresce jest to poczatek (dziś kreska ciemniejsze niż wczoraj). I teraz mam pytanie do was - czy jest tutaj mama, która przyjmowała aspirynę i heparynę będąc w ciąży i karmiąc malucha jednoczesnie? Mieszkam w UK i ciężko tu od razu dostać się do lekarza. Dziś mam wizytę z pielęgniarką, która musi najpierw potwierdzić ciąże i dopiero wtedy będą mnie umawiać do lekarza. To wszystko potrwa, a ja bardzo się boję jak to się wszystko potoczy. Nie chcę zacząć przyjmować leków za późno, to po pierwsze, a po drugie nie wiem czy aspiryna i heparyna są bezpieczne podczas karmienia piersią?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
Witam was wszystkie.
Śledzę wasz wątek od dawien dawna, jednak nie udzielałam się, aż do dziś... Piszę, ponieważ pilnie potrzebuję porady.
Mam 9 letnią córkę i 9 miesięcznego maluszka, który jest moim cudem, ponieważ straciłam aż 3 ciąże zanim zaszła w ciążę z nią. W ciąży przyjmowałam witaminy metylowane, czopki z progesteronem, aspirynę i zastrzyki z heparyną. Większych problemów nie było, poza jednorazowym plamieniem w 18 tygodniu. Wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny. Nie wiem który to tydzień, ponieważ nie dostałam jeszcze pierwszej miesiączki po porodzie. Sądząc po bladej kresce jest to poczatek (dziś kreska ciemniejsze niż wczoraj). I teraz mam pytanie do was - czy jest tutaj mama, która przyjmowała aspirynę i heparynę będąc w ciąży i karmiąc malucha jednoczesnie? Mieszkam w UK i ciężko tu od razu dostać się do lekarza. Dziś mam wizytę z pielęgniarką, która musi najpierw potwierdzić ciąże i dopiero wtedy będą mnie umawiać do lekarza. To wszystko potrwa, a ja bardzo się boję jak to się wszystko potoczy. Nie chcę zacząć przyjmować leków za późno, to po pierwsze, a po drugie nie wiem czy aspiryna i heparyna są bezpieczne podczas karmienia piersią?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Z tego co kojarzę to aspiryna nie jest wskazana w czasie karmienia. Ale heparyna jak najbardziej, także spokojnie możesz brać moim zdaniem
 
Z tego co kojarzę to aspiryna nie jest wskazana w czasie karmienia. Ale heparyna jak najbardziej, także spokojnie możesz brać moim zdaniem
Nie wiem czy nie będzie bezpieczniej dla ciąży zakończyć karmienia piersią. Chyba trzeba skonsultować to z lekarzem. Zwłaszcza, że wcześniej miały miejsce poronienia.
 
Dziewczyny ile czekałyscie na wynik histopatologiczny? Na wypisie mam 4 tygodnie, dziś mija 5 tydzień a wyniku jeszcze nie ma i babeczka mówiła, że czasem czeka się 6-7 tygodni.
Dziewczyny czy podczas owulacji śluz może być podbarwiony krwią?
 
U mnie na wypisie jest 14 dni czyli dzis mija. Ale zadzwonię po wolnych majach. Mysle ze 3 tyg to max na czekanie. Cos przecinają u Ciebie z tym wynikiem:/
 
A ja po zabiegu z 10 dni delikatne plemienia a teraz 2 dni mocniej i czy to moze byc juz okres? Chyba nie ??
 
reklama
Do góry