reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Nie, to zdecydowanie za szybko na okres. Pewnie jeszcze się organizm oczyszcza po zabiegu.
No wlasnie bylam ciekawe ale tak myslalam ze to jeszcze sie oczyszcza. Teraz dopiero pomyslam ze 10 dzien po zabiegu wspolzylismy bo moze dlatego mocniej ?? Nie wiem czy juz można. Ale bylo wszystko ok.
 
reklama
Przyszły mi wyniki na chlamydie i wyobraźcie sobie, że napisane jest materiał do ponownego pobrania... Źle wymaz zrobiony czy o co chodzi? Zapłaciłam tyle kasy i nic nie wniosly te badania.
 
Tez tak mialam. Mozesz zrobic jeszcze raz ale juz Cie nie policza. Zle pobrany material albo za malo tak mi powiedzieli. Do dziś go nie zrobilam ale mam w pamięci bo bylo zapłacone i zrobię przy najblizszej kontroli jak pojde w wynikiem histopatologicznym.
 
Mam nadzieję bo ja to prywatnie robiłam to nie wiem czy nie policza. Tak czekałam na ten wynik. Ciekawe jak ten drugi wymaz czy będzie Oki.
 
Mam nadzieję bo ja to prywatnie robiłam to nie wiem czy nie policza. Tak czekałam na ten wynik. Ciekawe jak ten drugi wymaz czy będzie Oki.
Wydaje mi się że mimo tego że robiłaś prywatnie A jest jeszcze raz do pobrania to nie z twojej winy. Oni albo źle pobrali lub za mało i to powinni raz jeszcze pobrać i nie powinnaś płacić za to badanie ani grosza. Prawdę mówiąc to nie Ty jakiś błąd popełniłas tylko oni jeśli jest rz jeszcze do pobrania. Także powtórz badanie.
 
Wydaje mi się że mimo tego że robiłaś prywatnie A jest jeszcze raz do pobrania to nie z twojej winy. Oni albo źle pobrali lub za mało i to powinni raz jeszcze pobrać i nie powinnaś płacić za to badanie ani grosza. Prawdę mówiąc to nie Ty jakiś błąd popełniłas tylko oni jeśli jest rz jeszcze do pobrania. Także powtórz badanie.
To samo napisałam ;) bo to prawda , ich wina
 
reklama
Do góry