reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej dziewczyny co was słychać?
@Takaja123 dalej się starasz?
@Dzoana88 i @Jivka wy też dalej czy już?
@Oczekujaca123 @kb.karola90 @roki_1991 @Lu_cy już bliżej porodu czy już są na świecie małe istotki?
Ja dalej staram się o maleństwo. Na obecną chwilę miałam luty i marzec bez monitoringu i żadnych stymulacji. Kwiecień miał być tym miesiącem próbnym ale moja @ prawie jej nie było bo tylko 4 dni i plamienia brązowe. Dzisiaj miałam mieć zastrzyk ale tylko pojechałam na kontrolę i endometrium 6.1 i pęcherzyków sporo na jajnikach. Wizyta kolejna pod koniec maja jak pojawi się normalna miesiączka albo i się ie pojawi bo jajniki na tym cyklu kwietniowym są bardzo słabe.
Mój termin porodu który miał być zbliża się szybko bo 15 maja. Ale cóż nie udało mi się zajść i obawiam się że będzie coraz gorzej.
@gigi_ kochana przytulam mocno, liczę że uda Wam się w najbliższym czasie. Nie myśl tymi kategoriami, że akurat do tego terminu chciałabyś... to nie pomaga , niestety :(
Ja dowiedziałam się o ciąży 3 dni po terminie kiedy miał się pojawić Franek. Cud. Życzę też tobie takiego.
My nadal szpitalnie, od 23t5d... Ale już dziś kończymy 30t4d ;) więc jest w miarę bezpiecznie... sama nie wierzę w to, że tyle daliśmy radę. To znów kolejny cud...
 
Dziewczyny mam do Was pytanie czy jest możliwość, że w tym cyklu owulka może być wcześniej czyli 10dc bo tak mnie kluje i śluz jakby plodny. Do lekarza idę w 14dc dopiero. Ogólnie moje cykle są długie 34 dni i owulka zazwyczaj była w granicach 22-23dc wiec nie wiem czy taka zmiana jest możliwa, a jak na złość nie mam pasków żeby to sprawdzic
Może, ja prawdopodobnie 1 dziecko mam z 2och różnych owu
1 w okolicy 10dc A druga ok 14dc
 
Ostatnia edycja:
@Takaja123 U mnie cykle jak w zegarku były 30-dniowe i spodziewałam się zawsze owu ok 16dc. A licząc +/-2 dni to od 14 do 18dc. Biorąc poprawkę na możliwość błędu - asekuracyjnie za dni płodne uznawałam 10-22dc. A w ciążę zaszłam po stosunku w 8dc...
A to ty w lesie mieszkasz na jakiejś kolonii? Ja chyba bym się bała tak sama w domu zostać. Zawsze się zastanawiałam jak to jest.
@roki_1991 Wymuszać to dopiero zacznie, jak się trochę ogarnie. A teraz to tylko trzeba księżniczkę nosić na rękach, nakarmić i zadbać o suchą pupę. Niedługo się siebie nauczycie i będzie zdecydowanie łatwiej.
 
@witch84 o proszę to może i u mnie coś się zadziała wcześniej. Czekam cierpliwie do poniedziałku, a w między czasie działamy.

Nie mieszkam w lesie. Dom jest bardziej przy lesie i z dala od drogi i sąsiadów, najbliższy jest jakieś 500m :) mamy wokół dużo zieleni i takich terenów :) mieszkam na wsi

@Oczekujaca123 ooo widzisz to jednak wszystko jest możliwe
 
Ostatnia edycja:
No ja mam dzisiaj 36dc i nawet cień cienia kreski nie ma. Poczekam i zrobię raz jeszcze po weekendzie jeśli @ nadal nie będzie i drugi test nie wykaże ciąży to zapiszę się do ginekologa na USG i wtedy będzie wszystko jasne.
 
No ja mam dzisiaj 36dc i nawet cień cienia kreski nie ma. Poczekam i zrobię raz jeszcze po weekendzie jeśli @ nadal nie będzie i drugi test nie wykaże ciąży to zapiszę się do ginekologa na USG i wtedy będzie wszystko jasne.

Ja pamiętam że miałam taki cykl chyba 3 po poronieniu, że trwał koło 40 dni mimo że moje cykle trwają normalnie koło 30. Poszłam w końcu do lekarza na usg a on mówi że nic się nie zanosi na @ ale mam czekać. Po 3 czy 4 dniach przyszła sama z siebie w końcu..
 
reklama
No dlatego nie fiksuje. Czekam spokojnie jeśli się nie pojawi wykonam 2 test i wybiorę się do gin nie zważając jaki wynik testu wyjdzie mi w przyszłym tygodniu. Ja po poronieniu jestem 4 lata i od tamtej pory @ pojawiała się co 30 albo 31 dni czasami na 34dc ale tak czy tak jestem po terminie miesiączki obojętnie na który cykl bym nie spojrzała. Mi jedynie co @ się spóźniala to przez podwyższone hormony ale na szczęście przed wczoraj dostałam informację że wyniki wyszły ok i mam się niczym nie martwić. Więc jeśli to nie ciaza to nie mam pojęcia skąd takie opóźnienie w tym cyklu.
 
Do góry