reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Powiedziałam jej ze w środę idę do szpitala (chociaż idę w poniedziałek). No ale zorientowała się że coś dziwnie bo w środę jest 1.05 no i tak mnie tym zaskoczyła że się wygadalam że jednak idę w poniedziałek...no i już wszyscy dzwonią z genialnym radami co mam zrobić żeby urodzić przed poniedziałkiem...no bo ona oczywiście już wszystkich poinformowała...no i ona znowu nie rozumie o co mi chodzi...ja pier..le oszaleje. No i oczywiście wypomniala mi to że ostatnio nie chciałam żeby przyjechali. Jebłam słuchawka i mam jej dość!!!
Nie dziwię Ci się że się zdenerwowałaś. Nie pocieszę się, po porodzie dopiero dostaniesz milion rad co i jak masz robić [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny mam do Was pytanie czy jest możliwość, że w tym cyklu owulka może być wcześniej czyli 10dc bo tak mnie kluje i śluz jakby plodny. Do lekarza idę w 14dc dopiero. Ogólnie moje cykle są długie 34 dni i owulka zazwyczaj była w granicach 22-23dc wiec nie wiem czy taka zmiana jest możliwa, a jak na złość nie mam pasków żeby to sprawdzic
 
Dziewczyny mam do Was pytanie czy jest możliwość, że w tym cyklu owulka może być wcześniej czyli 10dc bo tak mnie kluje i śluz jakby plodny. Do lekarza idę w 14dc dopiero. Ogólnie moje cykle są długie 34 dni i owulka zazwyczaj była w granicach 22-23dc wiec nie wiem czy taka zmiana jest możliwa, a jak na złość nie mam pasków żeby to sprawdzic
Zawsze może być wcześniej , ja teraz zaszłam tylko po obserwacji śluzu - złoty strzał był na przezroczystym i rozciagliwym [emoji4] Działajcie [emoji4]
 
@kb.karola90 współczuję takiej życzliwości. Kurczę, po co te rady... Jak urodzisz to urodzisz. Tylko stres niepotrzebny. Olej to. Twój brzuch, Twoje dziecko. Głupie takie gadanie.grrr
 
Dziewczyny mam do Was pytanie czy jest możliwość, że w tym cyklu owulka może być wcześniej czyli 10dc bo tak mnie kluje i śluz jakby plodny. Do lekarza idę w 14dc dopiero. Ogólnie moje cykle są długie 34 dni i owulka zazwyczaj była w granicach 22-23dc wiec nie wiem czy taka zmiana jest możliwa, a jak na złość nie mam pasków żeby to sprawdzic
Wszystko jest możliwe :) działaj :D

@ivvonka juz luzuje skacząc na piłce i miętoląc sutki...brzuch jak skala...

@Jivka moge.sobie te rady w tylek wsadzić...wychowalam trójkę dzieci (nie swoich)...także ten...:D
 
Hej dziewczyny co was słychać?
@Takaja123 dalej się starasz?
@Dzoana88 i @Jivka wy też dalej czy już?
@Oczekujaca123 @kb.karola90 @roki_1991 @Lu_cy już bliżej porodu czy już są na świecie małe istotki?
Ja dalej staram się o maleństwo. Na obecną chwilę miałam luty i marzec bez monitoringu i żadnych stymulacji. Kwiecień miał być tym miesiącem próbnym ale moja @ prawie jej nie było bo tylko 4 dni i plamienia brązowe. Dzisiaj miałam mieć zastrzyk ale tylko pojechałam na kontrolę i endometrium 6.1 i pęcherzyków sporo na jajnikach. Wizyta kolejna pod koniec maja jak pojawi się normalna miesiączka albo i się ie pojawi bo jajniki na tym cyklu kwietniowym są bardzo słabe.
Mój termin porodu który miał być zbliża się szybko bo 15 maja. Ale cóż nie udało mi się zajść i obawiam się że będzie coraz gorzej.
Hej kochana !! Ja nadal starania poki co od grudnia bezowocnie, zobaczymy co ten cykl przyniesie, testuje 6 maja. Milo ze pytasz [emoji4] ściskam Cię mocno [emoji173]
 
@roki_1991 Gratulacje!!! Nie pamiętam kiedy, ale po którymś porodzie ktoś mi powiedział, że dzieci dopiero po około tygodniu po porodzie pokazują swój charakterek. A przez te pierwsze dni dają odpocząć mamie. Jak wspominam swoje porody, to jest w tym trochę prawdy.
@cukier.wanilinowy I Tobie również gratuluję! To Ci okruszek wyszedł z brzuszka. Ale raz-dwa go tam dokarmię, że szybciutko nadrobi.
@kb.karola90 Prawda jest taka, że skoro wlazł do brzucha, to i wyleźć musi. Zwiększona wydzielina jest zwiastunem zbliżającego się porodu, także kto wie co się dziś w nocy wydarzy ;-)
Jak mówisz że po tygodniu to nie pocieszylas mnie wcale... Bo moje dziecko już wymusza na nas tyle rzeczy ze głowa mała :p

Hej dziewczyny co was słychać?
@Takaja123 dalej się starasz?
@Dzoana88 i @Jivka wy też dalej czy już?
@Oczekujaca123 @kb.karola90 @roki_1991 @Lu_cy już bliżej porodu czy już są na świecie małe istotki?
Ja dalej staram się o maleństwo. Na obecną chwilę miałam luty i marzec bez monitoringu i żadnych stymulacji. Kwiecień miał być tym miesiącem próbnym ale moja @ prawie jej nie było bo tylko 4 dni i plamienia brązowe. Dzisiaj miałam mieć zastrzyk ale tylko pojechałam na kontrolę i endometrium 6.1 i pęcherzyków sporo na jajnikach. Wizyta kolejna pod koniec maja jak pojawi się normalna miesiączka albo i się ie pojawi bo jajniki na tym cyklu kwietniowym są bardzo słabe.
Mój termin porodu który miał być zbliża się szybko bo 15 maja. Ale cóż nie udało mi się zajść i obawiam się że będzie coraz gorzej.

Moja Wiki już na świecie :) w sobotę miałam cesarkę.

@kb.karola90 olej to. Tak jakby od ciebie zależało kiedy urodzisz... Nosz kurde, przecież ty jak byś miała wpływ na to to antek już dawno byłby z tobą :*
 
@Jivka @kb.karola90 dzięki dziewczyny za pomoc :) mnie po prostu to dziwi, że zawsze było tak późno z resztą w poniedziałek będę na wizycie to wtedy zobaczę co i jak :)



Pochwalę się jakie teraz mam widoki koło domu, wiosna przyszła :)
965891
965893
 
Dziewczyny kiedy najwcześniej moge zrobic betę ? Martwię się bo od kilku dni niemożliwie bolą mnie piersi co się wcześniej nie zdarzało... dzisiaj to biustonosza nie mogę nosić. Jak to nie ciąża to być może jakaś choroba... nie wytrzymam jeszcze tylu dni ! 21dc/30
 
reklama
Hej dziewczyny co was słychać?
@Takaja123 dalej się starasz?
@Dzoana88 i @Jivka wy też dalej czy już?
@Oczekujaca123 @kb.karola90 @roki_1991 @Lu_cy już bliżej porodu czy już są na świecie małe istotki?
Ja dalej staram się o maleństwo. Na obecną chwilę miałam luty i marzec bez monitoringu i żadnych stymulacji. Kwiecień miał być tym miesiącem próbnym ale moja @ prawie jej nie było bo tylko 4 dni i plamienia brązowe. Dzisiaj miałam mieć zastrzyk ale tylko pojechałam na kontrolę i endometrium 6.1 i pęcherzyków sporo na jajnikach. Wizyta kolejna pod koniec maja jak pojawi się normalna miesiączka albo i się ie pojawi bo jajniki na tym cyklu kwietniowym są bardzo słabe.
Mój termin porodu który miał być zbliża się szybko bo 15 maja. Ale cóż nie udało mi się zajść i obawiam się że będzie coraz gorzej.
Ja jeszcze czekam 32+0 póki co :-) leci ta ciąża jak szalona, od momentu kiedy przestałam się tak bardzo bać. Będę zwalniać brzuszek w czerwcu także proszę przejmować :-)
 
Do góry