reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej Kochane mam problem [emoji3525]
W 7tc dostałam luteinę podjęzykową 3x2 z powodu krwiaka. Drugi lekarz w ogóle mi o tym krwiaku nie powiedział? I nic nie przepisał. Biorę już prawie 3tyg, kończę 10tc, wizytę mam jutro wieczorem a zostały 4 tabletki [emoji33][emoji33][emoji33] Brakuje mi 6... Co mam zrobić? Przerwać po południu? Czy jakoś podzielić te dawki? Czy to mi zaszkodzi jak przerwę?
Od wczoraj mam mega stres jak się zorientowałam... [emoji24]
Zadzwoń do lekarza i niech Ci wystawi receptę, albo dogadaj się w aptece że jutro doniesiesz, nie powinni robić problemu.
 
Dziewczyny mam do was pytanie. Mam już skierowania moje i męża do poradni genetycznej, udało mi się zapisać na 20.05. chodzi mi o badanie kariotypow na NFZ (dwa poronienia). Czy jest szansa że genetyk oprócz kariotypow da mi coś jeszcze na NFZ czy lepiej zrobić wcześniej na własną rękę już badania genetyczne ??(zamierzam zrobić Leiden, MTHFR, PAI, gen protrombiny.
 
@coco07 @Dzoana88 dziewczyny wszystko przed nami :) fakt swieta są męczące i u nas goście byli i teraz chyba z tydzień będę dochodzi do siebie :D wcxoraj zauważyłam śluz jakby plodny ale nie chce mi się wierzyć bo 9dc dopiero, a ogólnie teraz owulke mam między 22 a 23dc. 29.04 idę na monitoring i wtedy się okaże co i jak :)
 
@Loli05 no samopoczucie przed początkiem cyklu bywa ogólnie kiepskie. U mnie też po poronieniu długo trzeba było czekać zanim wszystko wróciło do normy,ale wróciło.Jeszcze trochę cierpliwości. A drobnym druczkiem...seks czasem pomaga. :)

@roki_1991 jak tam karmienia i opieka nad Wikusią? A może jakaś mała foteczka?

@kb.karola90 no nic...Trzeba czekać. Widocznie mu tam milutko :)

Za nami pierwsza ciężka noc. Zjadłam wczoraj coś co nie pasuje małej i od 24 do 4 był taki okropny krzyk że nic nie pomagało. Nawet kupa nie pomogła także no. Już wiem czego nie mogę jeść póki co :p ale o 4 zjadła i zasnela prawie do 8, karmienie i znowu śpi choć coś tam się już wiercic zaczyna, ale muszę ją przetrzymać jeszcze ;) śpię razem z nią tylko mąż mnie obudził telefonem

zwalniałam brzuszek pod koniec stycznia,więc wątpię [emoji14]
Jak to napisałam to sobie przypomniałam że to nie od ciebie mam brzuszek :p także skleroza po ciąży jak widać zostaje :p
 
@coco07 @Dzoana88 dziewczyny wszystko przed nami :) fakt swieta są męczące i u nas goście byli i teraz chyba z tydzień będę dochodzi do siebie :D wcxoraj zauważyłam śluz jakby plodny ale nie chce mi się wierzyć bo 9dc dopiero, a ogólnie teraz owulke mam między 22 a 23dc. 29.04 idę na monitoring i wtedy się okaże co i jak :)
Ciężkie są te starania [emoji29] niby miło niby przyjemnie Ale to jakoś tak co innego mimo wszystko, człowiek ma w tym cel i podświadomie do niego dąży, niby próbuje wyluzować nie myśleć. Ale chyba każda wie ze to tak łatwo nie jest, skoro nam na czymś bardzo zależy to jak tu odpuścić?
@kb.karola90 zwalniaj kochana ten brzuszek bo za duża kolejka się robi hihi
 
No 10 to raczej nie:D A przewidywana waga ??? :)
Coś koło 4,5kg...
Ciężkie są te starania [emoji29] niby miło niby przyjemnie Ale to jakoś tak co innego mimo wszystko, człowiek ma w tym cel i podświadomie do niego dąży, niby próbuje wyluzować nie myśleć. Ale chyba każda wie ze to tak łatwo nie jest, skoro nam na czymś bardzo zależy to jak tu odpuścić?
@kb.karola90 zwalniaj kochana ten brzuszek bo za duża kolejka się robi hihi
Ja już bym naprawdę baaaardzo chciała...
 
reklama
Do góry