reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Jestem po wizycie wczoraj. Rozwarcie 3cm. Po masażu nawet ze 4. Ale skurczy brał. Ale ponoć już wszystko bardzo nisko i mega napięte wiec w każdej chwili może się zacząć. Ja już ledwo żyje. Tak mnie ciągnie brzuch i mam wrażenie jakbym miała coś w pochwie. W każdej sekundzie marzę żeby się zaczelo :D aaa i dzisiaj odkryłam że Antek będzie zoodiakalnym bykiem więc już wiem skąd taki rozwój sytuacji :D

To tak jak Wiki :) byk zaczyna się 20.04 o godzinie 10:55 a Wiki się urodziła o 11:06 ;)
 
ooo moja siostra jest bykiem zodiakalnym. Fajny charakter ma. Zawsze jej zazdrościłam trochę, że ona taka poukładana, ogarnięta a ja to trzepak pospolity i jak czegoś nie popsuję to musi być to błąd w sztuce ;) Żeby nie być gołosłownym. Mój ostatni sms do męża: "Popsułam podłogę w kuchni. Teraz widać przez dziurę kawałek kota w piwnicy"
 
Jestem po wizycie wczoraj. Rozwarcie 3cm. Po masażu nawet ze 4. Ale skurczy brał. Ale ponoć już wszystko bardzo nisko i mega napięte wiec w każdej chwili może się zacząć. Ja już ledwo żyje. Tak mnie ciągnie brzuch i mam wrażenie jakbym miała coś w pochwie. W każdej sekundzie marzę żeby się zaczelo :D aaa i dzisiaj odkryłam że Antek będzie zoodiakalnym bykiem więc już wiem skąd taki rozwój sytuacji :D
Życzę Ci szybkiego rozwiązania [emoji4] niech juz ten Antoś przytuli się do mamusi [emoji173]
 
Czesc dziewczyny.Dzis mija mi 6 tydzien po zabiegu i wciaz okresu brak:(lekkie bole podbrzusza czasem i tyle.juz bym chciala zaczac starania i tak czekam i czekam...
Do tego mam wrazenie jakbym przytyla z 10 kg jak balon jakis,przed okresem zawsze troche puchne a teraz jak balon w kazdym miejscu,zaczelam sie odchudzac bo zle mi.czy to przez hormony?
 
reklama
Do góry