reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@PannaAdrianna witaj. Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Tule Cię do serca[emoji3590]

@kb.karola90 kochana jak tam u Was? :)

@młoda1994 jeśli jesteś pewna tych terminów owulki to powoli możesz testować
Właśnie nie jestem bo nie miałam monitoringu ani nie robiłam testów owulacyjnych. Te dane tylko podałam z kalendarzyka który prowadzę. Niestety owu nie mam niczym potwierdzonej.
 
@PannaAdrianna witaj. Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Tule Cię do serca❤

@kb.karola90 kochana jak tam u Was? :)

@młoda1994 jeśli jesteś pewna tych terminów owulki to powoli możesz testować
Jestem po wizycie wczoraj. Rozwarcie 3cm. Po masażu nawet ze 4. Ale skurczy brał. Ale ponoć już wszystko bardzo nisko i mega napięte wiec w każdej chwili może się zacząć. Ja już ledwo żyje. Tak mnie ciągnie brzuch i mam wrażenie jakbym miała coś w pochwie. W każdej sekundzie marzę żeby się zaczelo :D aaa i dzisiaj odkryłam że Antek będzie zoodiakalnym bykiem więc już wiem skąd taki rozwój sytuacji :D
 
@kb.karola90 to tak jak ja za dwa dni przebedzie mi kolejny rok :D oby zaczęło się jak najszybciej :) a ogólnie jak się czujesz?
Może Antek czeka na Twoje urodziny :D jest mi już naprawdę ciężko. Wiadomo że cieszę się że dotrwalysny tak daleko ale naprawdę nie mam już siły. Wszystko mnie boli i ledwo chodzę :( nie chce narzekać no ale nie będę mówić że czuję się lekka jak motylek skoro tak nie jest :D końcówka jest naprawdę ciężka
 
reklama
Do góry