reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ja już się boję co będzie jak Antek się urodzi. Tzn ja już z góry zapowiedziałam że napewno przy pierwszych kąpielach nikogo ma nie być bo Michał chce Małego kąpać i musi się najpierw tego nauczyć a nie ze 100 bab będzie nad nim stało i mówiło mu co ma robić. Ale akurat w takich kwestiach będę nie ugieta. Już teraz wpajam wszystkim ze nie będzie całowania Antka po buzi ani zbliżania nie do niego po fajkach :D no najwyżej będzie wojna ale dla mnie dziecko jest najważniejsze. I nie mam nic przeciwko żeby przyjeżdżali na godzinkę czy dwie ale oni to by mi tu chcieli siedzieć od rana do wieczora...
Dzwonilam jeszcze raz do mamy pod jakimś tam pretekstem i nie jest obrazona :D może coś dotarło...
U mnie była obraza majestatu jak zabroniłam dziecko całować [emoji33] Na szczęście znają mnie już teściówie 10 lat i wiedzą że łatwo nie jest, jak coś powiem to tak ma być heh
 
@kb.karola90, przepraszam, imię pomyliłam.:zawstydzona/y: A Ty jesteś bardzo mądrą dziewczyną i wiem...o już widać, że wiesz jak tu podejść, żeby i wilk był syty i owca cała.
Nic się nie stało :) kurcze bo ja też taka torba dziadoska trochę jestem i chciałabym żeby wszystkim dookoła było dobrze a na siebie nie patrzę...no ale koniec z tym. Teraz nasz trojeczka będzie najważniejsza i reszta będzie musiała to zrozumieć :)
Przecież z nikim kotów drzec nie będę tylko na spokojnie będę tłumaczyć co i jak :)
 
@kb.karola90 super babcia :D może niech babcia wpłynie na Twoich rodziców? :)

@roki_1991 może troszkę przystopuje jak widzi, że jest wszystko dobrze
Babcia moja to jest taka agentka że czasem zastanawiam się ile ona ma tak naprawdę lat bo mam wrażenie że jest moja rowiesniczką :D no ale też potrafi dowalić ;) ale ona taki najlepszy kontakt ma właśnie ze mną i na moich rodziców raczej nie da rady wpłynąć
U mnie była obraza majestatu jak zabroniłam dziecko całować [emoji33] Na szczęście znają mnie już teściówie 10 lat i wiedzą że łatwo nie jest, jak coś powiem to tak ma być heh
Ja ogólnie jestem bardzo ugodowa i wiele potrafię przemilczec ale w temacie Antka będę jak lwica :D i jak będę przesadzać to też lepiej żeby mi to ktoś powiedział ale są tematy na które mam swoje zdanie i koniec kropka.
 
Właśnie mnie krew zalała...jak nie mogą przyjechać w sobotę to wpadną w niedzielę
...ale teraz to już powiedziałam że przeginają itd. Ale wątpię czy coś dotarło...
 
@kb.karola90 no i to jest właśnie ciężki temat... Chociaż ja mam łatwiej mimo wszystko z rodzicami rozmawiać niż z tesciami, bo rodzicom mogę prosto z mostu powiedzieć wszystko i o tym wiem akurat. A może właśnie antos się wybierze na świat i będziesz miała z głowy ;)
A nie możesz mamie wprost powiedzieć że te odwiedziny całodniowe są męczące i chcesz odpocząć??
 
reklama
No i pewnie, chronić i bronić. Nie ma co ryzykować. Ja to nawet nie zgadzałam się na początku na odwiedziny tych osób, które mają w domu przedszkolaki. Maluch jest narażony na tyle bakterii, że w zupełności wystarczą te z najbliższego otoczenia i nie ma co mu dokładać więcej. Całować też nie pozwalałam i do tej pory ostrożnie z tymi buziakami. Ja tylko mogę i mąż bez ograniczeń. Reszta niech całuje mnie, ja przekażę Ali ;)

@Niepatrzwstecz urodzisz, urodzisz i będziesz mamą, zobaczysz.
 
Do góry