reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Niepatrzwstecz pokaz! :)

@Jivka staram się jak mogę.

Najprawdopodobniej będę miała założony szew żeby powstrzymać szyjkę przed dalszym skracaniem..
i leżeć leżeć odpoczywać i oszczędzać się.
A ja głupia na fitnessy chciałam chodzić [emoji17]
 
reklama
@Niepatrzwstecz pokaz! :)

@Jivka staram się jak mogę.

Najprawdopodobniej będę miała założony szew żeby powstrzymać szyjkę przed dalszym skracaniem..
i leżeć leżeć odpoczywać i oszczędzać się.
A ja głupia na fitnessy chciałam chodzić [emoji17]
I dobrze, będzie szew, Ty będziesz spokojniejsza, a synek potem nie będzie chciał wyjść jak u @kb.karola90 [emoji16][emoji16]
 
@Niepatrzwstecz pokaz! :)

@Jivka staram się jak mogę.

Najprawdopodobniej będę miała założony szew żeby powstrzymać szyjkę przed dalszym skracaniem..
i leżeć leżeć odpoczywać i oszczędzać się.
A ja głupia na fitnessy chciałam chodzić [emoji17]
Jestem doskonałym przykładem że szew działa cuda. Pierwsza ciąża stracona w 20tc przez szyjke ale wtedy było już za późno na założenie szwu. Teraz druga ciąża, szew założony w 16tc na już skracajaca się szyjke, szew zdjęty w 37tc, dzisiaj 37+2 i Antek nie zamierza się jeszcze rodzic :) będzie dobrze. Tylko musisz się naprawdę oszczędzać. Ja leżałam 20 tygodni. Jakby co to służę radą :)
 
@Niepatrzwstecz pokaz! :)

@Jivka staram się jak mogę.

Najprawdopodobniej będę miała założony szew żeby powstrzymać szyjkę przed dalszym skracaniem..
i leżeć leżeć odpoczywać i oszczędzać się.
A ja głupia na fitnessy chciałam chodzić [emoji17]

Trzymam za Ciebie kciuki kochana [emoji173] Ciebie i Ignasia [emoji173]

@Niepatrzwstecz a Tobie życzę tych dwoch kreseczek żeby okazały się prawda A nie zwidami [emoji4][emoji182]
 
reklama
Do góry