reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roki_1991 wiesz jak ciężko było posprzątać ta serwatke daj spokój drugi raz na pewno tak nie zrobię :D dobrze, że nie uszkodzilam świeżo zrobionego sera :D
Koszulki na pewno długo jeszcze by posłużyły ale czasami przychodzą takie głupie myśli :)
 
reklama
@Zabulinka_86 Wydaje mi się ze może to być powiązane. Moja mama tez miała kiedyś żylaki operowane, babcia nadal chyba ma.. a ja póki co jestem chyba za młoda, może w przyszłości będę mieć, nie wiem .. ale mam pajączki na udach ..
Ja wiem ze jakby się chciało wszystkie badania porobić to pieniędzy dużo pójdzie :(:oops: Ja zrobiłam zespół antyfosfolipidowy zaraz po poronieniu w grudniu a trombofilie robiłam teraz w marcu ..bo cały czas się wahałam, ale na prawdę wiem, ze gdybym nie zrobiła, nie potrafiłabym spac spokojnie w kolejnej ciąży:unsure:

@Psiara1996 Jedz kochana na IP sprawdzić. Pewnie okaże się ze to nic złego, ale ten stres i niepewność narobi Ci więcej szkód niż jakieś głupie baby, które pojęczą i zapomną.. Trzymam kciuki ✊
 
Trombofilie możesz zrobić w dowolnym momencie. Do 6 tygodni zespół antyfosfolipidowy, tak jak dziewczyny Ci wczoraj pisały. Na ten zespół składają się 3 badania: przeciwciala przeciw kardiolipinie, przeciwciala przeciw beta 2 glikoproteinie i antykoagulant tocznia.

Hej. Mi ostatnio hematolog Zleciła zrobić ten Zespół antyfosfolipidowy ( 10 miesięcy po popronieniu). Wyszedł negatywny według mojej interpretacji. Hematolog pomimo obecności mutacji genu Mthfrc677t i pai I powiedziała , ze nie potrzebuje heparyny w razie ciazy. Ginekolog twierdzi, ze tak. Ona mi przeczytała taka listę z zaleceniem do zastosowania i tam rzeczywiście nie było refundacji w przypadki kombinacji takiej jak ja mam. Nie wiem co mam o tym myśleć. Zrobiłam dodatkowo tez analizę tarczycy i taki mam wynik. Szukam przyczyn tu h miesiączek takich czestych(22/24 dni). Mój gin twierdzi, ze to kp(39 miesięcy)ale takie cykle mam od 5 miesięcy wiec nie jestem przekonana o tym ze to kp. Załączam wyniki
IMG_5270.JPG
 
Ale jak to wyszła? [emoji33]
Dawaj znać Kochana, dobrze że pojechałaś!
Zrobiła usg, powiedziała żebym się ubrała zaczęła wypisywać papiery i powiedziała proszę za mną. Byłam pewna, że idę z nią do gabinetu i powie mi wszystko tam a ona zostawiła mnie bez słowa z pielęgniarkami. Zaczęły pobierać mi krew, oczywiście 10 razy bo nie było żył, dały luteine i kazały leżeć.
 
reklama
@Psiara1996 może nic złego się nie dzieje. Ale fakt mogła coś powiedzieć. Ja trzymam kciuki za Ciebie i dzidzie ❤️

@Tutti_frutti_by-Iga ja mam tą samą mutacje i gin wystawił mi zaświadczenie do rodzinnego żebym miała refundację i wpisał trombofilia wrodzona poronienia nawykowe i powiedział, że to podstawa do refundacji. Skoro lekarz gin zaleca heparyne to też może coś pomyśli żebyś dostała refundację?
 
Do góry