reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Zabulinka_86 zabieg miałam 11.09 od grudnia zaczęliśmy starania. Przyczyną najprawdopodobniej był mikroskrzep, który zablokował przepływ krwi do płodu zrobiłam badania na trombofilie, wyszła mi Mutacja PAI i lekarz podejrzewa to. Teraz mam brać heparyne od pozytywnego testu,a na chwilę obecną biorę Acard na lepsze ukrwienie macicy.
Aha, ja czekam na wynik. Zobaczymy czy coś wyjdzie.
 
reklama
@Zabulinka_86 na trombofilie? Jeśli jeszcze nie minęło 6tyg od poronienia to proponuję zrobić zespół antyfosfolipidowy być może w tej ciąży uaktywnil się.
Nie, wynik histopatologiczny.
A jak to wygląda? To się dostaje skierowanie? Jak to wygląda? W szpitalu nic mi nie mówili. Teraz wizytę mam w maju. Ja jestem tydzień po łyżeczkowaniu.
 
Spróbuj, spróbuj. Na pewno pomoże.
Spróbuję. I napewno dam znać na forum jakie są efekty depilacji plastrami z woskiem i ile efekt się u mnie trzyma. A w między czasie popytam o ta depilacje cukrowa i może się skuszę aby jakoś zapobiec hirsutyzmowi[emoji846]Jeszcze mam zamiar pytać Endo na wizycie 9 maja o hirsutyzm czy tu w Niemczech jest jakaś klinika która likwiduje te włoski z najbardziej denerwujacych miejsc na ciele. [emoji6][emoji848]
 
We wtorek zobaczyłam serduszko a dziś znów mam czarne myśli... Od wczoraj objawy odpuściły, przeszły mdłości, ból piersi, głód też.. To dopiero 7+5 więc trochę za wcześnie na minięcie objawów. A lekarz dopiero w czwartek...
 
We wtorek zobaczyłam serduszko a dziś znów mam czarne myśli... Od wczoraj objawy odpuściły, przeszły mdłości, ból piersi, głód też.. To dopiero 7+5 więc trochę za wcześnie na minięcie objawów. A lekarz dopiero w czwartek...
Nie kazdego trzymaja objawy do 12 tc lub dluzej. Napewno bedzie wszystko w porzadku. Glowa do gory. Trzymam.za Ciebie kciuki bardzo mocno i daj znać po kolejnej wizycie u ginekologa. [emoji110][emoji110] będzie wszystko dobrze.
 
NIe powiedziała mi tego, dziś jak badalam witaminy i jej o tym powiedziałam to mowila "A ja nie wiem, wczoraj też sama badalam homocysteine" ...ech... No słabe. 58 zl to dla mnie duży pieniądz A poszedł w błoto. W mojej miejscowości jest tylko inny punkt pobrań, nie ma labu, musialabym dojechać do innego miasta Ale chyba będę musiała to zrobic. Poki co chyba nie będę się przejmować ta homocysteina jednak. Dziękuję Ci za odpowiedź [emoji173]
 
We wtorek zobaczyłam serduszko a dziś znów mam czarne myśli... Od wczoraj objawy odpuściły, przeszły mdłości, ból piersi, głód też.. To dopiero 7+5 więc trochę za wcześnie na minięcie objawów. A lekarz dopiero w czwartek...
Ja tak miałam non stop, jak tylko zbliżał się termin wizyty to objawy mijały. Cały czas sprawdzałam czy mam twarde piersi i czy widać żyły. Mnie też mocno podniósł się puls, więc ciągle mierzylam i jak był powyżej 100 to tłumaczyłam sobie że jest ok bo pompuje krew dla dziecka. A potem moim wybawieniem od 13 tygodnia był detektor tętna i już wtedy byłam spokojna :-) wytrzymasz [emoji8]
 
reklama
NIe powiedziała mi tego, dziś jak badalam witaminy i jej o tym powiedziałam to mowila "A ja nie wiem, wczoraj też sama badalam homocysteine" ...ech... No słabe. 58 zl to dla mnie duży pieniądz A poszedł w błoto. W mojej miejscowości jest tylko inny punkt pobrań, nie ma labu, musialabym dojechać do innego miasta Ale chyba będę musiała to zrobic. Poki co chyba nie będę się przejmować ta homocysteina jednak. Dziękuję Ci za odpowiedź [emoji173]
Dla mnie też to było sporo. Jak robiłam jeszcze kwas i b12 to zwykle 130 zł musiałam zapłacić. A gdzie jeszcze suplementy i w ogóle. Dołóż zakwas, napewno nie zaszkodzi a jest bardzo zdrowy. I wcale nie smakuje jak z buraków :-)
 
Do góry