reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@młoda1994 aaa coś mi się przypomniało z tymi cyklami nieregularnymi. Moja koleżanka miała takie i strasznie było jej ciężko jej zajść w ciążę. Ty wiesz, co jej lekarz powiedział: proszę na wagę. No weszła. Lekarz spojrzał i powiedział: ma być 20 kg mniej. Ile my na nim przy kawie psów powiesiłyśmy to nie zliczę. Ale na koniec to mi powiedziała: A wiesz co stara? Udowodnię patafianowi, że się nie zna. Schudła 22 kg i poszła do niego, bo jej się okres zatrzymał, żeby go opierniczyć jaki to z niego znachor. Zbadał, zrobił usg i powiedział: no i jest pani w ciąży. Nie wiem do tej pory czy to przypadek czy nie, ale może ten gin nie był taki głupi.
 
reklama
Z tym się nie zgodzę, bo jeśli znajdziesz teraz przyczynę tego że nie zachodzisz w ciążę, wyeliminujesz ją, i uda ci się zajść, to możesz ją stracić przez to że nie wiesz jakie leki w ciąży brać. Dlatego na prawdę polecam zrobienie wszystkich badań zanim zaczniecie się starać. Bo później możesz mieć żal do samej siebie że się ciąża nie utrzymała. Taka moja rada.



Jutro masz test obciążenia glukoza. A insulinę też będą ci sprawdzać po godzinie i dwóch tak jak cukier?



Jedne głaskały po główce a inne takie wredne jak ja, w końcu zaczęły krzyczeć [emoji14]



Przy tak długich cyklach nie ma szans żebyś miała owulacje pod koniec @.


Dziewczyny, proszę was, dajcie już spokój i nie kloccie się tutaj. Czasem ciężko w słowie pisanym wyrazić to co się chce a druga strona inaczej to odczytuje. Fakt, ja na początku też miałam wrażenie że młoda wszystko neguje, ale jaki sens się kłócić? Dajcie proszę spokój :) zawsze możecie mijac te posty które was denerwują :*

@ivvonka a wy jak tam się macie? :)
Roki_1991 no właśnie, ale zawsze jakoś było bez spiec . Rady przyjmowałam z pokorą i robiłam swój plan działania. Dziękuję tym, które mnie glaskaly, ale też tym które kopaly ;)
 
@Niepatrzwstecz możesz powiedzieć coś więcej o clo? :)

@Lu_cy ja też robię jeszcze też z ciekawosci i cały czas pozytywne 5dzien z rzędu :)
Mi niby lekarz przepisal na miesiączki że się unormuja. Bo znowu wywolywalam. Robiłam krew i wyszło niby wszystko ok w hormonach.
Brałam 5 dni zaraz po @. Zobaczymy czy będą efekty [emoji846] ogólnie się chyba bierze od 5 dc żeby rozbujac organizm w sensie jajniki. Jeśli źle pisze to niech mnie ktoś poprawi [emoji846]
 
Dziewczyny a dlaczego jest tak ze jak już wyjdą 2 ładne kreseczki na pasku, to nie można robić dalej? A dlaczego Tobie @Niepatrzwstecz wyszlo tyle kresek ? Taka silna owulke miałaś czy jak? ;) I wtedy ten pierwszy test powinno się brać za pozytywny, czy ostatni? Bardzo to dla mnie skomplikowane, ze tyle dni wychodzą testy pozytywne.. mój po dniu domniemanej owu, na drugi dzień już był bledszy, wiec chyba po prostu nie miałam wtedy owulacji jednak :hmm: kiedyś gdzieś czytałam, ze dziewczyna miała zawsze ból jajnika w 13 czy 14 dniu cyklu i była pewna ze wtedy jest owu, a dzięki paskom dowiedziała się, ze jednak owu miała w 17 dc. Wiec może u mnie tak będzie ... zobaczymy .. zaczynam testować może od poniedziałku ☺
 
Dziewczyny a dlaczego jest tak ze jak już wyjdą 2 ładne kreseczki na pasku, to nie można robić dalej? A dlaczego Tobie @Niepatrzwstecz wyszlo tyle kresek ? Taka silna owulke miałaś czy jak? ;) I wtedy ten pierwszy test powinno się brać za pozytywny, czy ostatni? Bardzo to dla mnie skomplikowane, ze tyle dni wychodzą testy pozytywne.. mój po dniu domniemanej owu, na drugi dzień już był bledszy, wiec chyba po prostu nie miałam wtedy owulacji jednak :hmm: kiedyś gdzieś czytałam, ze dziewczyna miała zawsze ból jajnika w 13 czy 14 dniu cyklu i była pewna ze wtedy jest owu, a dzięki płaskim dowiedziała się, ze jednak owu miała w 17 dc. Wiec może u mnie tak będzie ... zobaczymy .. zaczynam testować może od poniedziałku [emoji3526]
Przed owulacja jest szczyt LH. Od najmocniejszego pozytywnego owu jest w ciągu 12-36 godzin chyba.

Ja właśnie nie wiem. Zagadka [emoji848]
 
Dziewczyny a dlaczego jest tak ze jak już wyjdą 2 ładne kreseczki na pasku, to nie można robić dalej? A dlaczego Tobie @Niepatrzwstecz wyszlo tyle kresek ? Taka silna owulke miałaś czy jak? ;) I wtedy ten pierwszy test powinno się brać za pozytywny, czy ostatni? Bardzo to dla mnie skomplikowane, ze tyle dni wychodzą testy pozytywne.. mój po dniu domniemanej owu, na drugi dzień już był bledszy, wiec chyba po prostu nie miałam wtedy owulacji jednak :hmm: kiedyś gdzieś czytałam, ze dziewczyna miała zawsze ból jajnika w 13 czy 14 dniu cyklu i była pewna ze wtedy jest owu, a dzięki paskom dowiedziała się, ze jednak owu miała w 17 dc. Wiec może u mnie tak będzie ... zobaczymy .. zaczynam testować może od poniedziałku [emoji5]
Bo jak będziesz robić dalej to możesz przegapić owulacje. Ona ma być od 12-36h od pierwszego pozytywnego testu. Ja jak zaczynałam robić owulacyjne to wydawało mi się że 6 dni mam pozytywne bo była kreska [emoji1787] ale nie była tak samo mocna jak ta kontrolna. Ale człowiek uczy się na błędach heheh
 
reklama
Do góry