reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Nie mogę już znaleźć tej aukcji. Tu jest zdjęcie opakowania i jak wygląda pasek testowy. Jak dla mnie najlepsze. Te z rossmana mi wykrywały tylko w opcji(7 pasków) nie wiem od czego to zależało.Zobacz załącznik 959087Zobacz załącznik 959088
Ja je miałam robiłam przez pół roku i żaden mi nie pokazał owulacji, ale ja patrzyłam na to, że na testach owulacyjnych powinno być druga kreska w takim samym odcieniu jak kreska testowa lub mocniejsza. I tym się kierowałam i na takiej podstawie pisze tutaj, że owulacji mi nie pokazywały. Czy dobrze robiłam czy nie
?
 
reklama
Tak robili mi jakieś wymazy ja już nie pamiętam ale nie mam żadnej infekcji. Ty ginekolog w Niemczech też robił badania usg i powiedział że jest wszystko w porządku. Właśnie z allegro też kupiłam 100 sztuk i właśnie one mi w ogóle nie pokazały owulacji. A możesz podać nazwę tych swoich pasków które ty używałaś?
Ja myślę że w twoim przypadku, z racji tego że nie możesz zajść w ciążę oraz tego że masz taką rozbieżność między cyklami, wskazane by było postarać się o monitoring cyklu. Mi nigdy nikt na NFZ nie zaproponował tego, a jak poszlam prywatnie to sam gin powiedział że jakbym chciala to zaprasza na chwilkę wcisnie mnie między umówionymi paniami i sprawdzimy jak to wygląda. U wielu dziewczyn paski się nie sprawdzają. A jednak monitoring to nie "wrozenie" z pasków ( sama to robię nie powiem że nie [emoji16] )
taka sugestia [emoji6]
 
Ja myślę że w twoim przypadku, z racji tego że nie możesz zajść w ciążę oraz tego że masz taką rozbieżność między cyklami, wskazane by było postarać się o monitoring cyklu. Mi nigdy nikt na NFZ nie zaproponował tego, a jak poszlam prywatnie to sam gin powiedział że jakbym chciala to zaprasza na chwilkę wcisnie mnie między umówionymi paniami i sprawdzimy jak to wygląda. U wielu dziewczyn paski się nie sprawdzają. A jednak monitoring to nie "wrozenie" z pasków ( sama to robię nie powiem że nie [emoji16] )
taka sugestia [emoji6]
Rozumiem. Tak jak wspominałam jestem w Niemczech zapytam ginekologa o monitoring cyklu. A jest możliwość że u mnie owulacja odbywa się w czasie miesiączki/? Pytam, bo czytałam o takich przypadkach może coś o tym wiecie
 
@młoda1994 jeśli miałaś wymaz i wszystkie badania i brak infekcji to może taki Twój urok, że masz cały czas śluz. U mnie sprawdziły się paski z rossmana w Niemczech chyba jest Rossmann chyba, że już próbowałaś. A jak z miesiaczkowaniem u Ciebie?

@Niepatrzwstecz dzięki :) no właśnie mi od niedzieli cały czas wychodzi, że mam owulke wczoraj było co nieco i czułam śluz. Dziś też pozytywne- myślałam, że tylko ja tak mam :) trzymam kciuki za dwie kreseczki ❤

@młoda1994 odpowiem na Twoje pytanie dotyczące kreski. Bo tak na prawdę jest tylko ten jeden dzień owulacji i później te kreski już nie są takie jak w dniu owulacji
 
@młoda1994 jeśli miałaś wymaz i wszystkie badania i brak infekcji to może taki Twój urok, że masz cały czas śluz. U mnie sprawdziły się paski z rossmana w Niemczech chyba jest Rossmann chyba, że już próbowałaś. A jak z miesiaczkowaniem u Ciebie?

@Niepatrzwstecz dzięki :) no właśnie mi od niedzieli cały czas wychodzi, że mam owulke wczoraj było co nieco i czułam śluz. Dziś też pozytywne- myślałam, że tylko ja tak mam :) trzymam kciuki za dwie kreseczki ❤
Nie próbowałam ale kupie pare sztuk i zobaczę co tutejsze paski pokażą. Miesiączki mam co 28-38 dni miesiączkuję 3-5dni mam tylko jeden dzień miesiączki obfitej przeważnie to jest drugi dzień a pierwszy trzeci czwarty i czasami piąty dzień ma skąpy, przeważnie trochę krwi więcej brudzenia brązowego
 
@młoda1994 jeśli miałaś wymaz i wszystkie badania i brak infekcji to może taki Twój urok, że masz cały czas śluz. U mnie sprawdziły się paski z rossmana w Niemczech chyba jest Rossmann chyba, że już próbowałaś. A jak z miesiaczkowaniem u Ciebie?

@Niepatrzwstecz dzięki :) no właśnie mi od niedzieli cały czas wychodzi, że mam owulke wczoraj było co nieco i czułam śluz. Dziś też pozytywne- myślałam, że tylko ja tak mam :) trzymam kciuki za dwie kreseczki [emoji3590]
Koleżanka dała mi zagwostke na noc czy aby dobrze je interpretowalam [emoji2960]
 
reklama
@młoda1994 raczej jest małe prawdopodobieństwo, że owulka wystąpi podczas okresu. Natomiast może pojawic się zaraz po. Patrząc na długość Twoich cykli, a ja teraz mam podobne to owulacja występuje później stąd te długie cykle. Sprobuj z paskami od 17dc i tak przez kilka dni, aż pokaże. Mi owulacja wyszła teraz w 23dc więc dość późno, może masz podobnie?

@Niepatrzwstecz daj spokój :) jak tam samopoczucie? Jak udało Ci się uregulować cykl? Możesz powiedzieć mi coś więcej o clo? Bo bierzesz prawda?
 
Do góry