reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@młoda1994 ale ten śluz masz cały czas czy tylko w przewidywane dni płodne? A jak z miesiaczkowaniem masz regularne cykle? U mnie z jednej firmy paski też nie pokazywały nic i teraz korzystam z innych i te jak najbardziej są w porządku :) może spróbować z innymi?

@Niepatrzwstecz widzę, że się pokazalas :) jak tam u Ciebie? Będziesz testować? Wiem, że też używasz pasków owu możesz mi podpowiedzieć przez ile dni miałaś dwie grube krechy? Czy mogłabyś wrzucić zdjęcie co ostatnio wrzuciłaś? Nie mogę go namierzyć
 
reklama
A i jeszcze jedno jeśli uważasz mnie za taką jak napisałaś to po co odpisujesz przeczytaj i zignoruj wiadomość bo ja naprawdę nie potrzebuje kłótni z dziewczynami na forum. Ja jestem taką osobą, że jeśli ktoś mnie traktuje źle to ja ich również będę tak traktowała. Jeśli ktoś do mnie pisze spokojnie, grzecznie i mnie nie obraża, ja również taka będę do drugiej osoby. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie prawda ?
Ale chwileczkę czy ktoś się tu z Tobą kłóci? Ja pierwszy raz na tym wątku widzę taka sytuacje. Jeśli chcesz skorzystać z naszej wiedzy, ok. Ale po co to pisanie ze sobie nie dasz w kaszę dmuchać itp. Dostałaś rady, a teraz co z tym zrobisz to Twoja sprawa. Najlepiej kierować się zdaniem: ucz się na błędach innych. Gdyby nie to forum to ja bym skończyła napewno z depresją, jesteśmy tu po to żeby doradzić i pomóc jeśli potrafimy. Dajcie już spokój, bo się robi kwas a to nie miejsce na takie akcje.
 
@młoda1994 ale ten śluz masz cały czas czy tylko w przewidywane dni płodne? A jak z miesiaczkowaniem masz regularne cykle? U mnie z jednej firmy paski też nie pokazywały nic i teraz korzystam z innych i te jak najbardziej są w porządku :) może spróbować z innymi?
Jeżeli chodzi o śluz to mam go cały czas nie wiem dlaczego tak jest, mówiłam ginekologowi o tym, ale powiedział mi, że to jest normalne. Chociaż powiem ci szczerze, że mi się nie wydaje żeby było to normalne. A ty jak myślisz? A wiesz próbowałam trzy firmy i tylko jeden mi pokazał owulacje, ale nie udało się zajść w ciąże. Muszę poczytać o niemieckich testach owulacyjnych i jakieś kupić tutaj i próbować może się uda i jakieś testy się u mnie sprawdzą.
 
Ale chwileczkę czy ktoś się tu z Tobą kłóci? Ja pierwszy raz na tym wątku widzę taka sytuacje. Jeśli chcesz skorzystać z naszej wiedzy, ok. Ale po co to pisanie ze sobie nie dasz w kaszę dmuchać itp. Dostałaś rady, a teraz co z tym zrobisz to Twoja sprawa. Najlepiej kierować się zdaniem: ucz się na błędach innych. Gdyby nie to forum to ja bym skończyła napewno z depresją, jesteśmy tu po to żeby doradzić i pomóc jeśli potrafimy. Dajcie już spokój, bo się robi kwas a to nie miejsce na takie akcje.
Ja nie robie żadnego kwasu, żadna z nas nie robi kwasu. Jeżeli będę widziała że jesteście do mnie ok ja do was też będę. Ale jeśli wy nie będziecie do mnie ok to sorry, ale ja też nie będę bo to chyba było coś nie tak wtedy. Koniec tematu. Jedynie to o co mogę prosić to jeżeli coś napisze a wy odbierzecie to źle to napiszcie mi i wtedy będę wiedziała że mam jakoś inaczej dobierać słowa byście nie myślały, że was obrażam lub neguję w jakiś sposób. Możemy się tak umówić?
 
Jeżeli chodzi o śluz to mam go cały czas nie wiem dlaczego tak jest, mówiłam ginekologowi o tym, ale powiedział mi, że to jest normalne. Chociaż powiem ci szczerze, że mi się nie wydaje żeby było to normalne. A ty jak myślisz? A wiesz próbowałam trzy firmy i tylko jeden mi pokazał owulacje, ale nie udało się zajść w ciąże. Muszę poczytać o niemieckich testach owulacyjnych i jakieś kupić tutaj i próbować może się uda i jakieś testy się u mnie sprawdzą.
U mnie najlepiej wykrywaly takie jasnoróżowe z allegro. Z innymi różnie bywało, ja akurat miałam bóle jajnika przy owulacji więc czułam że ona jest A test nie zawsze pokazał. A jeśli chodzi o ten śluz, może masz jakąś infekcje? Robiłaś wymazy?
 
Cześć wszystkim, w styczniu tego roku poroniłam na wczesnym etapie ciąży. Organizm oczyścił się sam, później ponad 6 tygodni czekałam na pierwszą miesiączkę po stracie. Dwie kolejne pojawiały się co dwa tygodnie. Wyniki zlecone przez ginke były prawidłowe. W poniedziałek byłam na wizycie, zrobiła mi kontrolne usg. W 7 dc w prawym jajniku widać było ładne pęcherzyki. Największy miał 1,9mm. Teoretycznie kiedy powinno dojść do pęknięcia i owulacji?
 
@młoda1994 ale ten śluz masz cały czas czy tylko w przewidywane dni płodne? A jak z miesiaczkowaniem masz regularne cykle? U mnie z jednej firmy paski też nie pokazywały nic i teraz korzystam z innych i te jak najbardziej są w porządku :) może spróbować z innymi?

@Niepatrzwstecz widzę, że się pokazalas :) jak tam u Ciebie? Będziesz testować? Wiem, że też używasz pasków owu możesz mi podpowiedzieć przez ile dni miałaś dwie grube krechy? Czy mogłabyś wrzucić zdjęcie co ostatnio wrzuciłaś? Nie mogę go namierzyć
Testuje prawdopodobnie w środę.
Mi wychodziły pozytywne z 3 dni po kolei. Robiłam 2 razy dziennie o 13 i 23.

Wrzucam zdjęcie. Robilabym dalej ale mi pasków zabrakło [emoji1787]
IMG_20190328_082932.jpeg
 
U mnie najlepiej wykrywaly takie jasnoróżowe z allegro. Z innymi różnie bywało, ja akurat miałam bóle jajnika przy owulacji więc czułam że ona jest A test nie zawsze pokazał. A jeśli chodzi o ten śluz, może masz jakąś infekcje? Robiłaś wymazy?
Tak robili mi jakieś wymazy ja już nie pamiętam ale nie mam żadnej infekcji. Ty ginekolog w Niemczech też robił badania usg i powiedział że jest wszystko w porządku. Właśnie z allegro też kupiłam 100 sztuk i właśnie one mi w ogóle nie pokazały owulacji. A możesz podać nazwę tych swoich pasków które ty używałaś?
 
Tak robili mi jakieś wymazy ja już nie pamiętam ale nie mam żadnej infekcji. Ty ginekolog w Niemczech też robił badania usg i powiedział że jest wszystko w porządku. Właśnie z allegro też kupiłam 100 sztuk i właśnie one mi w ogóle nie pokazały owulacji. A możesz podać nazwę tych swoich pasków które ty używałaś?
Nie mogę już znaleźć tej aukcji. Tu jest zdjęcie opakowania i jak wygląda pasek testowy. Jak dla mnie najlepsze. Te z rossmana mi wykrywały tylko w opcji(7 pasków) nie wiem od czego to zależało.
Screenshot_20190404-205250_Allegro.jpeg
Screenshot_20190404-205350_Messenger.jpeg
 
reklama
Testuje prawdopodobnie w środę.
Mi wychodziły pozytywne z 3 dni po kolei. Robiłam 2 razy dziennie o 13 i 23.

Wrzucam zdjęcie. Robilabym dalej ale mi pasków zabrakło [emoji1787]Zobacz załącznik 959086
A mam pytanie czy jak się robi testy owulacyjne nie powinny być dwie takie same kreski albo ta druga ciemniejsza od testowej? Pytam ponieważ jak robiłam takie testy w Polsce to w aptece i na ulotkach tak pisało. I mi jak na jednym pokazało owulacje że druga kreska była ciemniejsza od testowej to był mój dzień owulacji i tylko taki wynik na teście owulacyjnym utrzymywał się jeden dzień. Później robiłam testy i druga kreska bladła. Co to mogło oznaczać, bo już się po gubiłam. A widzę u ciebie na testach że żadna kreska nie jest tej samej barwy co testowa lub mocniejsza.
 
Do góry