reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@cukier.wanilinowy wszystko będzie dobrze kochana A maluszek szybko nadrobi [emoji173] tak jak mówisz, już wykorzystałas pakiet nieszczęść teraz może być tylko dobrze [emoji4][emoji173]

A mi ? A mi ? Ja tez chce jakis wolny brzuszek [emoji6][emoji6]
 
@cukier.wanilinowy wszystko będzie dobrze kochana A maluszek szybko nadrobi [emoji173] tak jak mówisz, już wykorzystałas pakiet nieszczęść teraz może być tylko dobrze [emoji4][emoji173]

A mi ? A mi ? Ja tez chce jakis wolny brzuszek [emoji6][emoji6]
Teraz dużo brzuszków będzie się zwalniać więc jeden napewno trafi na Ciebie :) no i mój jest tak wielki że może nim podzielić kilka dziewczyn :D

@Takaja123 to jest chyba najtrudniejszy dzień. Ale później jest już chyba troszkę łatwiej, u mnie właśnie tak było.
 
@Jivka dziękuję ❤ też przytulam ❤

@cukier.wanilinowy kochana kciuki zacisniete ❤

@młoda1994 bo lekarz sam z siebie raczej nie zaproponuje monitoringu trzeba poprosić wszystkie badania ja podsuwalam lekarzowi, że chce zrobić i robiłam na własną rękę. Niestety trzeba samemu wiele zaproponować.
A myślisz, że nie proponowałam? Proponowałam monitoring cyklu, drożność jajowodów i inne badania to powiedzieli mi, że nie jestem w tej grupie kobiet, których trzeba robić takie rzeczy. W swojej miejscowości byłam u 4 ginekologów, nawet do jednego moja endokrynolog napisała notatkę aby zrobił mi drożność jajowodów i sprawdził czy u mnie odbywa się owulacja w każdym cyklu i w ogóle. To jak poszłam na wizytę do ginekologa, do którego moja endokrynolog napisała notatkę o drożność jajowodów oraz monitoring cyklu to usłyszałam od niego że u mnie nie ma podejrzanej niepłodności i takie głupoty mi gadali.
 
Takaja ja tez moge ci oddac bardzo chetnie.

Daje znac kochane ze u nas potwierdzona hipotrofia po raz kolejny i za okolo poltora tygodnia czeka mnie cesarka. Tak ze prosze o mocne kciuki zeby wszystko wszystko wszystko bylo ok.... juz za duzo zlego nas spotkalo :(

Mocno trzymam za was kciuki kochana!! Wszystko będzie dobrze z twoim kurczaczkiem :*

Dziewczyny poszukuje kogoś kto brał Encorton jednocześnie z Accofil? :sad:

Ja brałam tylko encorton, także niestety nie pomogę. Ale na tym drugim wątku widziałam że pisałaś, tam jest kilka dziewczyn z accofilem więc na pewno się odezwą ;)

@Takaja123 przytulam mocno. Dziś ciężki dzień ale od jutra będzie lepiej :*
 
@Lu_cy @roki_1991 jest w porządku nie przeżywam tego tak bardzo, nasza mnie refleksja chwilowa, że mogłabym już tulic swoje szczęście ale dzielnie walczę by spełniło się to marzenie . Dziękuję za wsparcie ❤

@młoda1994 to nie wiem dlaczego tak lekarze do tego podchodzą. Może faktycznie nie ma wskazań. Nie wiem czemu "atakujesz" wszystkich co dają Ci rady. Warto pójść do lekarza, który ma sprzęt u siebie w gabinecie i nie będzie mówił "po co to". Teraz długo starasz się o dziecko? Wcześniej zachodzilas bez problemu?
 
Ostatnia edycja:
@Jivka dziękuję ❤ też przytulam ❤

@cukier.wanilinowy kochana kciuki zacisniete ❤

@młoda1994 bo lekarz sam z siebie raczej nie zaproponuje monitoringu trzeba poprosić wszystkie badania ja podsuwalam lekarzowi, że chce zrobić i robiłam na własną rękę. Niestety trzeba samemu wiele zaproponować.
Dziewczyny wiem, że teraz pytanie nie na temat. Jutro mam badania cukru na czczo oraz krzywą cukrową. Czy dzisiaj po godzinie 18:00 mogę pić wodę nie gazowaną z cytryną czy lepiej przed badaniem pić samą wodę niegazowaną, żeby nie zafałszować jutrzejszych wyników.
 
reklama
Dziewczyny wiem, że teraz pytanie nie na temat. Jutro mam badania cukru na czczo oraz krzywą cukrową. Czy dzisiaj po godzinie 18:00 mogę pić wodę nie gazowaną z cytryną czy lepiej przed badaniem pić samą wodę niegazowaną, żeby nie zafałszować jutrzejszych wyników.
@Takaja123 ma rację, atakujesz każda poradę. Aż odechciewa się cokolwiek radzić. Na każda poradę masz swoją teorię. Więc po co pytasz. Nie wyobrażam sobie, że lekarz prywatny nie chciał zrobić monitoringu.. no chyba, że chciałaś to wszystko na NFZ to wtedy reakcję lekarzy są zrozumiałe.
Co do krzywej cukrowej. Odzywiasz się normalnie. Więc jeśli pijesz wodę z cytryną każdego dnia to pij ja też dziś. Sfałszować wynik może tylko nagła zmiana diety przed badaniem.
Od rana po prostu pij tylko wodę niegazowana bez cytryny.
 
Do góry