reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Powiem wam,ze ja nie mialam zadnych plamien poza 2 kremowymi kropeczkami w 6+3 i sie nie udalo,pojechalam do szpitala bo mi kazali nie ze wzgledu na kropki ale ze ciaza byla zawsze mlodsza duzo od samego poczatku...nie krwawilam ani nic przez jeszcz ponad tydzien.
znam laski co krwawia i plamia i dziecko zdrowe,a lekarz nie wie skad to krwawienie.
Ja to sie bede bardziej nakrecac jak sie dowiem ze np ciaza jest duzo mlodsza.ale mysle ze zdrowa ciaza jak ma byc to bedzie.
 
reklama
Powiem wam,ze ja nie mialam zadnych plamien poza 2 kremowymi kropeczkami w 6+3 i sie nie udalo,pojechalam do szpitala bo mi kazali nie ze wzgledu na kropki ale ze ciaza byla zawsze mlodsza duzo od samego poczatku...nie krwawilam ani nic przez jeszcz ponad tydzien.
znam laski co krwawia i plamia i dziecko zdrowe,a lekarz nie wie skad to krwawienie.
Ja to sie bede bardziej nakrecac jak sie dowiem ze np ciaza jest duzo mlodsza.ale mysle ze zdrowa ciaza jak ma byc to bedzie.
Masz sporo racji. Potrzebowałam czegoś takiego, dziękuję
 
@w_karolcia mnie też bolał brzuch jak na okres. W dniu spodziewane @ zaczęło się delikatne plamienie i myślałam ze okres się zaczyna a tu niespodzianka. Dla mnie wielkim objawem sa bolace piersi bo w poprzedniej ciąży praktycznie w ogóle ich nie czułam :)
Dziewczynki dzisiaj beta prawie 1500 :)
 
Bardzo słabe mam objawy - w terminie @ bolał brzuch jak na okres, ale zaraz mijał i takie charakterystyczne ciągnięcie wiązadeł (jak jajniki podczas owu), piersi bolą mnie dziwnie, tak bardziej ciągną w środku. I generalnie tyle, szybko zasypiam i ogólnie jestem przymulona, a dzisiaj to jakieś hiperzmęczenie mnie dopada i najchętniej bym się kimnęła [emoji4]
@Kikyo ja pewnie też, bo konkretnie celowałam w owu i była 18dc [emoji4]

Mnie te plecy. Czasem czuje jajnik. I piersi tak samo mnie bolą. Ginekolog mi pisał żebym brała luteinę i zrobiła Betę . Ale zrobię w sobotę dopiero. Ewentualnie jutro szybko po pracy skocze bo rzekomo gdzieś jest laboratorium do 17
 
Dziewczyny czy mozna miec okres tak jakos zaraz po lyzeczkowaniu?wyjasniam o co mi chodzi,w ta srode bedzie 2 tygodnie od zabiegu,w ten poniedzialek juz nic nie mialam przez dwa dni,czystawo.no i teraz patrze ze takie czerwone ze sluzem ciagnacym....jak rozroznic czy to juz okres a nie jeszcze plamienie po zabiegu

Moim zdaniem za szybko na @. To na pewno jeszcze pozostałości po zabiegu. Spokojnie, cierpliwości :) może po prostu owu i dlatego śluzu trochę się pojawiło, a że nie do końca się tam wyczyściło to jest czerwony bardziej.

Wiecie co... mam dość... właśnie usłyszałam od położnych , że co z moich dzieci wyrośnie skoro tyle leków biorę... że ten fenoterol powinni mi odstawić.. że te skurcze co mam może nie są takie mocne... poryczalam się i zażądała rozmowy z profesorem ale go już ni3 ma... :/
Mam dość... :l
(
Boję się...

Nie przejmuj się głupimi babami i zrób jak radzą dziewczyny ;)
@takaja @roki_1991 tak biorę i wiem, że to skutek uboczny :) krwawienie nie jest duże więc biorę cały czas. Nawet jak @ mialam to Acard bardzo na to nie wpłynął. Zastanawiam się czy nie zwiększyć dawki. Któraś brała acard 150?

Mi w połowie ciąży lekarz zmienił dawkę z 75 na 150 i nie zauważyłam większej różnicy... może nogi mniej "mrowiły"...

My nadal w 3 paku :rolleyes2: brzuch pmiobolewa jak na @, często twardnieje, czasem zakłuje w pachwinach... Mam tylko nadzieję, że zacznie się samo i ze względu na poprzednie cc nie trzeba będzie wywoływać...
Pozdrawiam wszystkie staraczki i brzuchatki i trzymam kciuki za szczęśliwe historie :blink:
[/QUOTE]

Kochana to trzymam kciuki :) bo ty już jakoś "na dniach" masz termin, no nie??

Jakie miałyście objawy?
Ja kupię dziś dwa testy. Pewnie jeden wieczorem zrobię i jutro rano.
Mnie bolą plecy jak na okres, ale go nie ma.
Miał być wczoraj.
Na wieczór wzięłam luteinę dopochwowo, rano to samo. Myśle czy nie wziąć tego duphastonu.
Mi na aplikacji wyszło ze dziś 4+2 ogólnie tydz 5 to mega wcześnie. Zreszta aplikacje ściągnęłam żeby wiedzieć mniej więcej który tydzień to może być. Bo tak jak kiedyś już nie nastawiam się chyba na cuda..

Dziś nie rób już testu, bo to totalnie bez sensu na wieczór. Zrobi rano, wtedy będzie wiarygodnie. A dupka bym nie brała dopóki nie zrobisz bety. Bo można sobie nim więcej namieszać jeśli nie ma ciąży niż pomoc w ciąży. Takie moje zdanie :)

@kb.karola90 a wy jak tam sytuacja?? :)
 
Aaa, co do wieku ciąży, to moja ciąża od początku była młodsza o 6 dni. Jak na którejś wizycie na początku ta różnica urosła do 7 dni to lekarz mnie straszył. A ja byłam jakoś dziwnie spokojna. W 10 tc okazało się że dzidziuś nadrobił te 6 dni i jeszcze 4i kolejne i ciąża starsza o 4 dni była ;) także spokojnie, taka różnica się zdarza. Ja wiedziałam kiedy w ciążę zaszłam więc może stąd ten spokój mój był :)
 
U mnie kazda ciaza jest zawsze mlodsza o 7 dni :) ale moje owulacje nigdy nie wystepuja wczesniej niz w 20-21dc. Przez to ze to wiem to nigdy tez nie panikowalam nad samym mlodszym wiekiem ciazy, u mnie owulacje sa bardzo bolesne i charakterystyczne.
 
Nie cierpię tego jak lekarze czepiają się tej młodszej ciąży. Nie rozumiem, może wy mi wytłumaczycie dlaczego tak jest, że ten książkowy termin z OM jest jedyny pożądany, a jak ciąża jest młodsza, to zaczyna się straszenie? Przecież to normalne, że nie wszystkie kobiety mają 28 dniowe cykle :/
W poprzedniej poronionej ciąży na koniec usłyszałam, że ta ciąża od początku jakaś taka mniejesza była. W tej też to słyszę, mimo, że na usg w 14 dniu cyklu w którym zaszłam nie było nawet ani jednego pęcherzyka, więc to logiczne, że jest mlodsza.
Ja mam cykle około 34 dni, więc każda moja ciąża będzie zawsze młodsza.
Czy zatem zawsze dziecko powinno w pierwszym trymestrze nadrobić to opóźnienie?
 
Moja ciąża z córką od początku była duuuuuużo młodsza... Myślałam że idę w 7 tygodniu, a był 5 dopiero (wiedziałam kiedy była owu więc to faktycznie dziwne było), i przy usg w 7tyg wyszła różnica ostatecznie 11dni między terminem z usg a z om i tego już raczej do końca nie narobiła, ale wyszła z brzucha na siłę 2 dni przed terminem 3980 [emoji33] Więc naprawdę różnie to bywa i wszystko zależy od naszego organizmu [emoji4]
 
reklama
Do góry