reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dzięki dziewczyny. Mąż już sobie wyjsnil tą sytuacją z położna. Nie będę się denerwować. Jej chyba głupio, bo od tamtej rozmowy nie widzialam już jej mimo że pracowała do 19... przeprosiła.... uznała że nie chciała źle. No cóż. Nawet ludzie po 60tce czasem palna głupotę.. bo gdyby była młoda to może bym to zrozumiała.... [emoji2962][emoji2962][emoji2962][emoji2962]
 
@OneMoreTime to super, że u Was wszystko dobrze, cieszę się :) a jakie imiona wybrałaś dla swoich księżniczek? :)


@w_karolcia może test innej czułości jest :)

@kb.karola90 specjalnie dla Was zdjęcie ❤️Zobacz załącznik 956395
Jakie one są cudne :D a mi się dzisiaj pierwszy raz udało obciąć moim dziewczynom pazury :D pisk był taki jakbym je ze skóry obdzierała i nawet brzuszek mam podrapany ale jest sukces, obie maja wszystkie pazury obciete :D
Za tydzień będziemy już w szpitalu...ale nie nastawiam się że odrazu po zdjęciu szwu się rozpocznie, odkąd nie muszę leżeć to coraz mniej twardnieje mi brzuszek i mam bardzo rzadko bóle przepowiadajace...
 
Dzięki dziewczyny. Mąż już sobie wyjsnil tą sytuacją z położna. Nie będę się denerwować. Jej chyba głupio, bo od tamtej rozmowy nie widzialam już jej mimo że pracowała do 19... przeprosiła.... uznała że nie chciała źle. No cóż. Nawet ludzie po 60tce czasem palna głupotę.. bo gdyby była młoda to może bym to zrozumiała.... [emoji2962][emoji2962][emoji2962][emoji2962]
Ja nie wiem skąd oni biorą takie mądrości...brak mi słów. Ale dobrze ze wszystko się mniej więcej wyjaśniło. 3majcie się dzielnie :) już coraz bliżej 28tc :)
 
@Oczekujaca123 to dobrze, że mąż załatwił to i przeprosiła :)

@kb.karola90 wow odważnie ja bałam się obcinać pazurkow szczurkow. Jesteś aktywna to może coś się ruszy nie martw się na zapas :)
Te moje szczury to takie nie szczury. My z nimi możemy wszystko robić. Nigdy żadna nas nie ugryzła a naprawdę bardzo sobie z nimi pozwalamy, oczywiście nie robimy im krzywdy :D nie licząc tragedii jaka wiąże się z obcinaniem pazurów. Haha.
Powiem Ci szczerze że ja już się niczym nie martwię no może przeraża mnie tylko moja kondycja a raczej zupełny jej brak...
Aaa i nie mam nóg tylko dwa balony...
 
Te moje szczury to takie nie szczury. My z nimi możemy wszystko robić. Nigdy żadna nas nie ugryzła a naprawdę bardzo sobie z nimi pozwalamy, oczywiście nie robimy im krzywdy :D nie licząc tragedii jaka wiąże się z obcinaniem pazurów. Haha.
Powiem Ci szczerze że ja już się niczym nie martwię no może przeraża mnie tylko moja kondycja a raczej zupełny jej brak...
Aaa i nie mam nóg tylko dwa balony...

Kondycją będziesz się martwić po porodzie jak będziesz na spacerki chodziła z antosiem ;)
 
@kb.karola90 moje też były oswojone ale nie robiłam im paznokci bo bałam się, że zrobię krzywdę :) one sobie biegły luzem często po domku i kot nie ruszał tylko leżał z nimi na kanapie :D
 
reklama
Do góry