reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@takaja @roki_1991 tak biorę i wiem, że to skutek uboczny :) krwawienie nie jest duże więc biorę cały czas. Nawet jak @ mialam to Acard bardzo na to nie wpłynął. Zastanawiam się czy nie zwiększyć dawki. Któraś brała acard 150?
[/QUOTE]

Mi w połowie ciąży lekarz zmienił dawkę z 75 na 150 i nie zauważyłam większej różnicy... może nogi mniej "mrowiły"...

My nadal w 3 paku :rolleyes2: brzuch pmiobolewa jak na @, często twardnieje, czasem zakłuje w pachwinach... Mam tylko nadzieję, że zacznie się samo i ze względu na poprzednie cc nie trzeba będzie wywoływać...
Pozdrawiam wszystkie staraczki i brzuchatki i trzymam kciuki za szczęśliwe historie :blink:
 
reklama
Wiecie co... mam dość... właśnie usłyszałam od położnych , że co z moich dzieci wyrośnie skoro tyle leków biorę... że ten fenoterol powinni mi odstawić.. że te skurcze co mam może nie są takie mocne... poryczalam się i zażądała rozmowy z profesorem ale go już ni3 ma... :/
Mam dość... :l
(
Boję się...
Wyrosna dobrzy ludzie. Baby Cię obgaduja i bredza, bo mają przy Tobie duzo pracy, ktorej najwyraźniej nie maja ochoty wykonywac. Jesli masz kartke, napisz na niej cos na ksztalt skargi "w dniu ... ok godziny ... pielegniarka... powiedziala mi ... Nie zycze sobie takich uwag i prosze przelozonych o przeprowadzenie rozmowy dyscyplinujacej". Z jednej strony moze Ci ulzy teraz i bedziesz miec wolna glowe, z drugiej mozesz to jutro wreczyc ordynatorowi lub oddzialowej bez fundowania sobie emocjonalnej opowiesci na ten temat.
 
@Loli05 wydaje się, ze to jeszcze po oczyszczaniu. Ja po 4tyg myślałam, ze dostałam okres, A ginekolog powiedziała, ze to jeszcze nie to. Dopiero po 5,5 tyg dostałam.

@Psiara1996 też mam plamienie brązowe. Już od 7dni, raz było nawet czerwone. W głowie panika, ale przecież nie zawsze musi być to coś złego. Teraz muszę czekać do poniedziałku na kolejne badanie
 
To podobnie jesteśmy [emoji16] ja 5+4 [emoji4]

Jakie miałyście objawy?
Ja kupię dziś dwa testy. Pewnie jeden wieczorem zrobię i jutro rano.
Mnie bolą plecy jak na okres, ale go nie ma.
Miał być wczoraj.
Na wieczór wzięłam luteinę dopochwowo, rano to samo. Myśle czy nie wziąć tego duphastonu.
Mi na aplikacji wyszło ze dziś 4+2 ogólnie tydz 5 to mega wcześnie. Zreszta aplikacje ściągnęłam żeby wiedzieć mniej więcej który tydzień to może być. Bo tak jak kiedyś już nie nastawiam się chyba na cuda..
 
@w_karolcia ja byłam zmęczona, też mnie bolał brzuch jak na okres, ale już nie przyszedł [emoji6]

@Jivka bardzo przybliżony, chociaż ja podobno mam kilka dni młodszą ciążę.

Dziewczyny jak tu nie panikowac z tym plamienie, bo odchodzę od zmysłów [emoji21]
 
reklama
Jakie miałyście objawy?
Ja kupię dziś dwa testy. Pewnie jeden wieczorem zrobię i jutro rano.
Mnie bolą plecy jak na okres, ale go nie ma.
Miał być wczoraj.
Na wieczór wzięłam luteinę dopochwowo, rano to samo. Myśle czy nie wziąć tego duphastonu.
Mi na aplikacji wyszło ze dziś 4+2 ogólnie tydz 5 to mega wcześnie. Zreszta aplikacje ściągnęłam żeby wiedzieć mniej więcej który tydzień to może być. Bo tak jak kiedyś już nie nastawiam się chyba na cuda..
Bardzo słabe mam objawy - w terminie @ bolał brzuch jak na okres, ale zaraz mijał i takie charakterystyczne ciągnięcie wiązadeł (jak jajniki podczas owu), piersi bolą mnie dziwnie, tak bardziej ciągną w środku. I generalnie tyle, szybko zasypiam i ogólnie jestem przymulona, a dzisiaj to jakieś hiperzmęczenie mnie dopada i najchętniej bym się kimnęła [emoji4]
@Kikyo ja pewnie też, bo konkretnie celowałam w owu i była 18dc [emoji4]
 
Do góry