reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@w_karolcia. Możesz brać i to i to. Najlepiej przy wizycie dopytać o szczegóły lekarza :)

@roki_1991 tak biorę i wiem, że to skutek uboczny :) krwawienie nie jest duże więc biorę cały czas. Nawet jak @ mialam to Acard bardzo na to nie wpłynął. Zastanawiam się czy nie zwiększyć dawki. Któraś brała acard 150?
 
@w_karolcia. Możesz brać i to i to. Najlepiej przy wizycie dopytać o szczegóły lekarza :)

@roki_1991 tak biorę i wiem, że to skutek uboczny :) krwawienie nie jest duże więc biorę cały czas. Nawet jak @ mialam to Acard bardzo na to nie wpłynął. Zastanawiam się czy nie zwiększyć dawki. Któraś brała acard 150?
Ja biorę, ale 150mg bierze się w ciąży według najnowszych zaleceń. Przed ciąża 75mg
 
@Charlotte21 ogólnie myślę pozytywnie, wydaje mi się, że jestem silna i walczę cały czas. Ale czasami przychodzi taki dołek i jest mi głupio, że Wam tak narzekam. Poprawię się
Po to tutaj wszystkie jesteśmy. Kto zrozumie Cię bardziej? Mąż dawał i daje mi wsparcie, ale dopiero pisząc tutaj na forum zaznałam spokoju. Bo dziewczyny przeszły podobne sytuacje i to zrozumienie jest bardzo ważne. Narzekaj ile chcesz ! :)
 
reklama
Dziewczyny czy mozna miec okres tak jakos zaraz po lyzeczkowaniu?wyjasniam o co mi chodzi,w ta srode bedzie 2 tygodnie od zabiegu,w ten poniedzialek juz nic nie mialam przez dwa dni,czystawo.no i teraz patrze ze takie czerwone ze sluzem ciagnacym....jak rozroznic czy to juz okres a nie jeszcze plamienie po zabiegu
 
Do góry