reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Teraz wiem , że są jakiekolwiek szanse i czuje się zaopiekowana... A to istotne... że wiem że lekarze robią co mogą.
Na badaniu ginekologicznym bez zmian. Szew na miejscu szyjka krótka ale taka jak tydzień temu więc spoko. No i dowiedziałam się, że dopóki ja się nie wypisze to oni mnie nie wypisza... bo będę tu leżeć do końca [emoji2962]
Jestem myślami z Wami.

Jutro znajomi zostaną podwójnymi rodzicami. Niestety w 28 tyg. Wierzę że wszystko będzie dobrze [emoji847][emoji847][emoji847]
Musi być!
 
@w_karolcia duphaston to też progesteron tyle, że syntetyczny i przy nim @ nie przyjdzie tylko trzeba odstawić. Ale w ciąży jak najbardziej ja też mam brać duphaston w ciąży i luteine dopochwowo Na razie biorę luteinie pod język i przy niej normalnie @ przychodzi.

@Dzoana88 to faktycznie niebawem :) trzymam kciuki za super wyniki ❤️
Mi po raz drugi od brania luteiny leci krew z nosa. A jak u Ciebie Acard bez skutków ubocznych? Jaka dawkę bierzesz?
 
@w_karolcia duphaston to też progesteron tyle, że syntetyczny i przy nim @ nie przyjdzie tylko trzeba odstawić. Ale w ciąży jak najbardziej ja też mam brać duphaston w ciąży i luteine dopochwowo Na razie biorę luteinie pod język i przy niej normalnie @ przychodzi.

@Dzoana88 to faktycznie niebawem :) trzymam kciuki za super wyniki [emoji173]️
Mi po raz drugi od brania luteiny leci krew z nosa. A jak u Ciebie Acard bez skutków ubocznych? Jaka dawkę bierzesz?

Bo ginekolog do kitowego chodziłam przepisał mi luteinę. A później byłam u babeczki i dała mi luteine i duphaston 3 x1 i nie wiem czy go brać czy nie
 
@Takaja123 @Dzoana88 dziękuję [emoji8]
Wg moich wyliczeń jest 5+4 dzisiaj [emoji4] Więc wiem że będzie tylko (albo aż) pecherzyk ciążowy, ale kolejny tydzień pewnie będę żyła w strachu czy nie okaże się pusty
 
@w_karolcia duphaston to też progesteron tyle, że syntetyczny i przy nim @ nie przyjdzie tylko trzeba odstawić. Ale w ciąży jak najbardziej ja też mam brać duphaston w ciąży i luteine dopochwowo Na razie biorę luteinie pod język i przy niej normalnie @ przychodzi.

@Dzoana88 to faktycznie niebawem :) trzymam kciuki za super wyniki ❤
Mi po raz drugi od brania luteiny leci krew z nosa. A jak u Ciebie Acard bez skutków ubocznych? Jaka dawkę bierzesz?

A acard też bierzesz? Bo te krwawienia z nosa mogą być spowodowane acardem
 
reklama
Nerki już nie dają rady maluchy ważą ponad kg jedno i drugie.
Ja nie widzę innej opcji jak szczęśliwe zakończenie [emoji847]
Kojarzę chyba mamę bliźniaczek z grupy na FB pisała właśnie, że 28tc i nerki nie dają rady... :( ale miałam nadzieję, że jeszcze powalczą.
No w każdym razie mam nadzieję, że będzie dobrze:)
 
Do góry