reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Jivka piękny przyrost! Ja nie wiem czy pojdeza dwa dni bo juz dzisiaj myslalam ze zejdę jak czekałam na wyniki
@coco07 ja mój stały zestaw: pregna plus, acard i lekarka kazała mi brać od razu duphaston
 
@annkow111 czyli Ty nie musisz heparyny? A acard bierzesz 75 czy 150?

@Takaja123 Kochana co się dzieje ? :( No kto jak kto, ale Ty, taka silna kobieta się poddajesz?? Przecież wierzyłas w ten cykl po poprzedniej ciąży i ja również mocno wierzyłam!❤️ Co się stało, ze taka decyzja?
 
@Takaja123 mam nadzieję ze tylko dzisiaj masz gorszy dzień i jutro znowu nabierzesz sił do działania!
@coco07 póki co nic mu lekarka nie mówiła. Robiłam zespół antyfosfolipidowy i wyszło ok a trombofili nie robilam. Mam nadzieje ze mi nie jest potrzebna...acard lekarka chciała żeby brała 150 ale sie balam i brałam 75
 
@Takaja123 jeśli potrzebujesz przerwy to ją zrób i tyle, starania nie są proste zwłaszcza kiedy przechodzisz biochemiczną i już w sercu wzbierała radość... Trzymam za Ciebie kciuki [emoji8]

@coco07 ja nic nie biorę, bo u mnie wszystko spowodował parwowirus i najważniejsze było się tego pozbyć z organizmu. Dotychczas nie miałam problemów z utrzymaniem ciąży
 
reklama
Hej dziewczynki. Czy ktoś oprócz @Oczekujaca123 @roki_1991 @Marika92 jeszcze mnie pamięta? Fakt "zaniedbałam was" ale mam nadzieje ze tylko na chwilkę. Mocno witam się z wszystkimi dziewczynami co mnie nie kojarzą. Walczcie!
A gdybyscie chciały uzupełnić naszą "zakurzona" listę to zapraszam
 
Do góry