reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć Dziewczyny. Dziś dostałam @ jak na razie to są plamienia ale zaraz się rozkręci zapewne. Muszę napisać do lekarza ale jeszcze poczekam chwilę bo jest niedziela i 9 rano. Cały czas biorę ten clexane. Myślicie, że mogę odstawić czy będę jeszcze musiała brać? Wzięłam już 3 dawki. Ja teraz też nie chce odpuszczac więc po @ zacxyny kolejne starania aż w końcu uda się szczęśliwie zajść.
Myślę że możesz już odstawić, żebyś za mocno nie krwawiła. Albo wyślij jakiegoś smsa do lekarza i narazie nie rób zastrzyku
 
reklama
Cześć
Byłam ostatnio na wizycie u ginekologa i lekarz dał nam zielone światło po wakacjach,twierdzi że u nas to był przypadek i tak nam się trafiło i widzi że ja jestem zdrowa.a po cc jest coraz mniej komplikacji i pół roku wystarczy przerwy,taki najbezpieczniejszy okres.
Ja z mężem postanowiłam że zaczniemy się starać po Nowym Roku,żeby trochę odpocząć psychicznie i fizycznie nie ma co przyspieszać na siłę.
Korzystam z pomocy psychiatry też u mnie się wkradła depresja,trzeba się trochę podleczyc,nabrać dystansu do tego wszystkiego.
Teraz budujemy dom to narazie skupiam się na tym i wracam od poniedziałku do pracy.
A w tym roku porobie też wszystkie badania.
Minie Nowy Rok to pojawi się być może Nowa Szansa ;)
Mój lekarz też tak mówił że przypadek. Ja tam w przypadki nie wierzę, bo według mnie każde poronienie ma swoją przyczynę. Ale to tylko moje zdanie, wiec nikogo nie neguję [emoji4] życzę powodzenia w staraniach
 
@roki_1991 @Lu_cy lekarz napisał mi to samo. Także odstawilam.

Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie ❤️
Nie załamuje się tylko po @ działamy dalej, aż do skutku :) jak to kiedyś napisała @Destino o marzenia trzeba walczyć i nie poddawać się :)
 
reklama
Zastanawiałam się czy pisać. Zastanawiałam się czy nie odejść z forum.. ale na chwilę obecną nie mam co że sobą zrobić...
Tak więc od nocy leżę na porodowce zatrzymują akcję skurczowa..trochę się uspokoiło. Mam pompę z jakimś tokolitykiem do tego te tokolityki w tabletkach i magnez w kroplowce. Staś jest tak nisko że wali mi nogami w szew. Szyjka trzyma siema szwie.. niby ma 1.6 cm ale to zw Staś wali szew nie pomaga. Rokowania są kiepskie. To 24tc. Jest ciężko.
 
Do góry