reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dokładnie @Takaja123 kazda z nas... mnie dziś M zapytał czy mam @, odpowiedziałam ze rozkręca mi się powoli i ze dziś robiłam test i nic nie wyszło ( bo on myślał ze po ostatnim owocnym razie znaleźliśmy „patent” na ciąże, kochając się od końca @ i ze skoro wtedy sie udało, to jak teraz tak zrobimy to tez sie uda) Swoja droga bardzo to skomplikowane dla niego. Noi oznajmil mi ze już się poddaje i ze widocznie nie jest nam pisane zostać rodzicami :hmm: No ręce opadają ... nie dość ze sama muszę jakoś to znosić, to jeszcze jego pocieszać ze może następnym razem ...:rolleyes2: w każdym razie dziewczyny, faceci przezywają to równie mocno jak i my, choć może tego nie okazują ... taka myśl na dziś, która się z wami dzielę;)
 
reklama
@Takaja123 bardzo się cieszę, że z mężem już w porządku [emoji4][emoji4]

@annkow111 każda z nas ma gorsze chwile... Ściskam Cię wirtualnie [emoji3590]

@Oczekujaca123 jak tam u Ciebie?
Jestem na odwyku forumowym [emoji14] M ma urlop , więc mniej tu zaglądam.
Do tego postanowiłam robić na drutach... także dziś 7h próbowałam coś zrobić i czarno to widzę, ale bynajmniej te 7h nie analizowalam swojej ciąży, bo byłam tak wkur... że mi nie wychodzi, że nawet nie zauważyłam kiedy czas minął.

Byłam wczoraj u swojej gin. Wody płodowe w normie, dzieciaki ważą 590g i 623g. Szyjka ok 2cm , szew trzyma. Faktycznie mam dużo wodnite wydzieliny , ale sprawdziła paskami i ph kwaśne więc to nie wody. Przepisana macmiror profilaktycznie 2 x w tyg i pobrała wymaz, może jutro albo w pon bede miała wynik.
Dziś juz 23tc... [emoji849] ciężko jest.
Kolejna wizyta 13.03.
Psycholog przyjdzie do mnie w tym tyg, bo to taki najgorszy czas.. no i jakoś leci. Oby szybko zleciało....
Boję się, ale staram się.myslec pozytywnie.

A co u Ciebie?
:)
 
@Takaja123. @Jivka jak zawsze jesteście niezawodne w słowach pocieszenia :)
@coco07 chyba każdy mezczyzna przeżywa to razem z nami. Mój mimo ze jest ogromnym optymista i ciągle mnie wspiera i ciągle wbija do głowy ze będziemy jeszcze rodzicami tez miewa gorsze dni, a przede wszystkim wlasnie wtedy gdy robię test i wychodzi negatywny więc z Twoim będzie na pewno tak samo bo na pewno jak Ty czuje ogromne rozczarowanie tym bardziej ze teraz bardzo sie nastawil ze wyszło :)
 
@Oczekujaca123 zleci, moze powoli i z trudzikiem, ale zleci. Twoje skarby juz takie duze. 23tc... mam trudne skojarzenia z tym tygodniem, bo zaczelam krwawic i to byl poczatek mojego porodu. Nie mam jednak az tak zlych doswiadczen jak twoje. Minie, nie obiecuje, ale ufam gleboko, ze tym razem sie uda przetrwac i dotrwac do bezpiecznego czasu. Sciskam. Poki co popatrz na Helenke [emoji4] 26tc, przezyla, wam tez sie uda
IMG_20190302_093301.jpg
 
Destino ale super ksiezniczka, waleczny szkrabik :)

U mnie 31tc ale maly ma hipotrofie :( najpierw byl ponizej 10 centyla w 28tc a w 30tc juz ponizej 5 centyla. Kolejne usg za tydzien... tak ze znow ciaza ciezka i tony wylanych lez, prawdopodobnie rozwiazanie nastapi jeszcze wczesniej. Miala byc cc planowana w 38tyg ale jesli nic sie nie poprawi to mozliwe ze juz w okolicach 36tyg kurczaczek bedzie po tej stronie brzucha. Strasznie ciezki okres dla mnie przyznam szczerze.
 
@Oczekujaca123 zleci, moze powoli i z trudzikiem, ale zleci. Twoje skarby juz takie duze. 23tc... mam trudne skojarzenia z tym tygodniem, bo zaczelam krwawic i to byl poczatek mojego porodu. Nie mam jednak az tak zlych doswiadczen jak twoje. Minie, nie obiecuje, ale ufam gleboko, ze tym razem sie uda przetrwac i dotrwac do bezpiecznego czasu. Sciskam. Poki co popatrz na Helenke [emoji4] 26tc, przezyla, wam tez sie uda Zobacz załącznik 948199
Śliczna dziewczynka [emoji7] dużo zdrówka
 
@Oczekujaca123 zleci, moze powoli i z trudzikiem, ale zleci. Twoje skarby juz takie duze. 23tc... mam trudne skojarzenia z tym tygodniem, bo zaczelam krwawic i to byl poczatek mojego porodu. Nie mam jednak az tak zlych doswiadczen jak twoje. Minie, nie obiecuje, ale ufam gleboko, ze tym razem sie uda przetrwac i dotrwac do bezpiecznego czasu. Sciskam. Poki co popatrz na Helenke [emoji4] 26tc, przezyla, wam tez sie uda Zobacz załącznik 948199
Jaka mała Księżniczka :) Gratuluję powrotu do domku :) Synuś pewnie zachwycony co? Kurcze pamiętam jak @Destino urodziła Helenkę. Wtedy tak bardzo chciałam dotrwać chociaż do tego 26tc choć wiedziałam że jest Wam bardzo ciężko. Dzisiaj u mnie 32+1 wg OM, wg usg 33+2. Teraz już ciesze się z każdego dnia ale codziennie mowie Antosiowi ze jeszcze troszkę musi wytrzymać. I sama nie wierzę że to mówię ale jakoś ten czas zlecial, chociaż było momentami bardzo ciężko, mimo wylania miliona łez...i Ty Kochana @Oczekujaca123 tez doczekasz takiego pięknego terminu :)
 
reklama
Destino ale super ksiezniczka, waleczny szkrabik :)

U mnie 31tc ale maly ma hipotrofie :( najpierw byl ponizej 10 centyla w 28tc a w 30tc juz ponizej 5 centyla. Kolejne usg za tydzien... tak ze znow ciaza ciezka i tony wylanych lez, prawdopodobnie rozwiazanie nastapi jeszcze wczesniej. Miala byc cc planowana w 38tyg ale jesli nic sie nie poprawi to mozliwe ze juz w okolicach 36tyg kurczaczek bedzie po tej stronie brzucha. Strasznie ciezki okres dla mnie przyznam szczerze.

Dopinguj , żeby rosło jak największe. Strasznie trzymam kciuki!!!!
 
Do góry