reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Magierowa będzie dobrze, trzymam kciuki [emoji110][emoji110]

@Betika2018 ja nie robiłam badań, ale u mnie inna sytuacja bo ja wiedziałam z czego wynika cała ta straszna sytuacja [emoji3525]

Dziewczynki wypiję Wasze zdrówko, nie zamierzam się oszczędzać [emoji16][emoji16]
 
@Magierowa będzie dobrze
Ja dziś zrobiłam podstawowe badania z krwi i oddałam próbkę płodu do badań genetycznych pod kątem płci i aberracji chromosomów. Na wyniki trzeba będzie czekać ok 3 tygodni podobno. Partner twierdzi, że niepotrzebnie ale ja jednak chcę wiedzieć i mam nadzieję że te badania to wyjasnia i nie będzie potrzeby zglebiania dalej tematu.
Wy robilyscie badania zarodka?

Ja po drugiej stracie zdecydowałam się na takie badania. Najpierw z materiału zabezpieczonego przy zabiegu (miałam poronienie zatrzymane też), stwierdzili że materiał nie nadaje się do badania. Więc wypożyczyłam te bloczki parafinowe o których piszesz. Też mi napisali że są w stanie tylko określić płeć, bez wad niestety. Także ja przyczyny nie poznałam. Ale znając płeć mogłam zarejestrować dziecko w usc i dostałam odszkodowanie z ubezpieczenia które mam.
 
@roki_1991 Też zamierzam zarejestrować w Urzędzie i skorzystać z tego do czego mamy prawo. Choć jak wcześniej wspominałam, jak wychodziłam że szpitala w ogóle o tym nie myślałam. Decyzja przyszła później
 
@roki_1991 Też zamierzam zarejestrować w Urzędzie i skorzystać z tego do czego mamy prawo. Choć jak wcześniej wspominałam, jak wychodziłam że szpitala w ogóle o tym nie myślałam. Decyzja przyszła później

Rozumiem. W szpitalu nie masz do tego głowy bo takie wiadomości z reguły są zaskoczeniem i nie masz pojęcia co zrobić. Ja za pierwszym razem byłam totalnie zielona
 
@Takaja123 Nigdy ich nie używałam, nie znam się na tym kompletnie.. kiedyś znajoma miała i wgl dziwnie jej podobno wychodziły, raz owu kilka dni, a raz wcale.. i jakoś się zrazilam do takich testów, ale może kupię w aptece i wypróbuje :) bo z tego co wiem, ona kupowała je na allegro wiec może one jakieś niewiarygodne były dlatego :confused:

@annkow111 No dokładnie o_O albo coś w powietrzu, albo to forum tak „zaraża”:laugh2::laugh2:
 
Ja też chyba dzisiaj zrobię test owulacyjny. Dalej bola mnie jajniki, do tego ten śluz. Ale chyba żeby owulacja była w 10 dc to możliwe? Gdzie ja powinnam mieć w 15 i też nie wszystkie cykle mam owulacyjne
 
reklama
Do góry