reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
U mnie plamienie. Jeżeli biorę luteinę od 16 do 25 dnia cyklu i dostałam leciutkiego plamienia w 23 dniu cyklu (przy podtarciu jest brązowawy śluz) bez krwi, to jest szansa na ciążę? Czy raczej plamień nie powinno być, jeżeli ciąża by była? Zostały mi jeszcze dwa dni brania luteiny. Przerwać brania nie zamierzam.
Jak traktować to plamienie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
U mnie plamienie. Jeżeli biorę luteinę od 16 do 25 dnia cyklu i dostałam leciutkiego plamienia w 23 dniu cyklu (przy podtarciu jest brązowawy śluz) bez krwi, to jest szansa na ciążę? Czy raczej plamień nie powinno być, jeżeli ciąża by była? Zostały mi jeszcze dwa dni brania luteiny. Przerwać brania nie zamierzam.
Jak traktować to plamienie?
A może to plamienie implantacyjne? :)
 
reklama
Ja dziś pierwszy okres po poronieniu. Lekarz zalecał czekać do kwietnia ale tak mnie kusi żeby zacząć starania już w tym cyklu.eh....
 
Do góry