reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Myślę że nie, jak jest żywa krew w 23dc to bym odstawiła
Ta luteina psuje mi cykl. Zauważyłam to. Najpierw miałam 2 x 1 luteinę. Zmniejszyła mi na 1 x 1 luteinę. I tak jest to samo. Krwawienie powinno przyjść po odstawieniu, a nie w trakcie. Nie wiem, czemu tak jest. Przecież okres przychodzi, jak spada progesteron, a nie, jak się go przyjmuje i stężenie jest wysokie, nie rozumiem tego.
 
Ta luteina psuje mi cykl. Zauważyłam to. Najpierw miałam 2 x 1 luteinę. Zmniejszyła mi na 1 x 1 luteinę. I tak jest to samo. Krwawienie powinno przyjść po odstawieniu, a nie w trakcie. Nie wiem, czemu tak jest. Przecież okres przychodzi, jak spada progesteron, a nie, jak się go przyjmuje i stężenie jest wysokie, nie rozumiem tego.
Może powinnaś się skonsultować z innym lekarzem? Ja bym dla własnego spokoju tak zrobiła
 
@Dagmarka1991 przy luteinie nawet jak bierzesz to @ przyjdzie gdybyś brała duphaston to wtedy przychodzi dopiero po odstawieniu. Ale jeśli to Cię niepokoi to skonsultuj to z lekarzem swoim lub innym tak jak radzi @Lu_cy
 
@Dagmarka1991 doskonale Cię rozumiem. Jest tak jak piszą dziewczyny, przy luteinie niestety @może przyjść. Jeżeli to jest tylko jakieś nieduże plamienie to chyba poczekałabym, aż się rozkręci I ten dzień traktowała jako 1dc. Wiem jednak, że Twoje cykle ostatnio były przedziwne, więc może warto też skonsultować to, mimo wszystko, z ginem. Wiem, że masz problem z prolaktyną, jak to teraz wygląda? Niestety ona też potrafi wprowadzić niezły zamęt.
@Oczekujaca123 jak sytuacja?
 
Chyba zrobię tak jak mówicie, ale narazie bez żadnego spięcia że musi się udać za pierwszym cyklem,bez pilnowania dni płodnych, czyli po prostu nie będziemy uważać. A po kolejnej @ to już konkretne starania :D

Jak będziecie już mieć "konkretne starania" to proponuję przytulanki co dwa dni :) wtedy najłatwiej zaskoczyć :)

Ta luteina psuje mi cykl. Zauważyłam to. Najpierw miałam 2 x 1 luteinę. Zmniejszyła mi na 1 x 1 luteinę. I tak jest to samo. Krwawienie powinno przyjść po odstawieniu, a nie w trakcie. Nie wiem, czemu tak jest. Przecież okres przychodzi, jak spada progesteron, a nie, jak się go przyjmuje i stężenie jest wysokie, nie rozumiem tego.

Luteina to naturalny progesteron więc jeśli ma przyjść @ to przyjdzie, bo choćbys brała 3x2 to jego poziom we krwi i tak spadnie jeśli idzie @. Co innego dupek. Może pogadaj z gin nad zmianą luteiny na dupka na to wyregulowanie cykli??
 
@Dagmarka1991 doskonale Cię rozumiem. Jest tak jak piszą dziewczyny, przy luteinie niestety @może przyjść. Jeżeli to jest tylko jakieś nieduże plamienie to chyba poczekałabym, aż się rozkręci I ten dzień traktowała jako 1dc. Wiem jednak, że Twoje cykle ostatnio były przedziwne, więc może warto też skonsultować to, mimo wszystko, z ginem. Wiem, że masz problem z prolaktyną, jak to teraz wygląda? Niestety ona też potrafi wprowadzić niezły zamęt.
@Oczekujaca123 jak sytuacja?
Bez zmian. Kroplowka z magnezem we wlewie ciaglym
3x2mg relanium plus tona moich lekow... leze z nogami wyzej... u wpsiana jestem jutro na szew ale dopiero ok 11 dowiem soe czy faktycznie go mam jak bd wyniki to zależy jaka bakteria sie wyhodowala...
Kolorowo nie jest... takze no... leze i czekam na cud
 
reklama
Do góry