reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziękujemy [emoji8][emoji8]
Dotrzymuje słowa [emoji16] domowej roboty slodziutkie pyszota [emoji6]
20190107_212721.jpeg
 
reklama
Hej czytam was w miare na bierzaco jak moge ale za bardzo sie nie udzielam .. Co jakis czas tylko wcinam swoje 3 grosze [emoji23] trzymam kciuki za wszystkie staraczki i tule mamy aniolkow [emoji8]Ja mam ten segregator i polecam dla mnie fajny [emoji5]Przykro mi kochana mega mocno tule [emoji22] ne pozwul zeby uszlo to bez zadnej kary takie zaniedbanie Dobre nastawienie jest najwazniejsze ale nie zawsze pozwala na utrzymanie ciazy ...Ja Acard mialam zalecony caly cykl bez odstawiania I ja tu teraz sie nie zgodze ... Mam tylko mutacje 677 hetero co podobno ponad polowa populacji ja ma i co z tego ze ja ma jak na kazdego moze dzialac inaczej u mnie z pierwsza ciaza nie bylo tragedi ... Tylko gestoza u mnie a u coreczki niedotlenienie i zamartwica nie wiedzialam ze cos takiego jak MTHFR istnieje .... Pozniej 4 poronienia zdiagnozowanr poronienia nawykowe i masa badan zabiegow klikiniki genetyczne i wszystko idealnie tylko ta popularna mutacja jeszcze ta najslabsza ktos by sobie pomyslam .. W wyniku pod MTHFR mam napisane jasno od genetyka ze w moim przypadku ta mutacja doprowadza do tworzenia sie mini skrzepow i przez to dochodzi do poronien .. Ginekolog zalecil mi acard i clexane plus mase innych lekow ... Dzieki temu mam 15 miesieczna coreczke plus jestem w 19 tc [emoji173] takze kochane nie szufladkujmy tak do konca tego niby nic nie znaczacego MTHFR [emoji8][emoji8]
Ja właśnie i tym mówię. Ze nie można generalizowac . Ja nie mam mutacji a bez heparyny i acardu ciążę się nie utrzymywały. Mamy dzieci w tym samym wieku :-) moja Miśka też ma 15 miesięcy :-)
 
Ja właśnie i tym mówię. Ze nie można generalizowac . Ja nie mam mutacji a bez heparyny i acardu ciążę się nie utrzymywały. Mamy dzieci w tym samym wieku :-) moja Miśka też ma 15 miesięcy :-)
Z pazdziernika ?? Super [emoji173] pamietam jak czytalam Mame Ginekolog i szczerze wkurzylo mnie to jak zaszufladkowala wszystkich do jednego worka z MTHFR a kazdy przypadek jest indywidualny i wlasnie tak powinno sie do niego podchodzic a nie od razu sugerowac ze ltos sie uczepil MTHFR i wszystko na to zwala ...
 
Z pazdziernika ?? Super [emoji173] pamietam jak czytalam Mame Ginekolog i szczerze wkurzylo mnie to jak zaszufladkowala wszystkich do jednego worka z MTHFR a kazdy przypadek jest indywidualny i wlasnie tak powinno sie do niego podchodzic a nie od razu sugerowac ze ltos sie uczepil MTHFR i wszystko na to zwala ...
Nie z września ale blisko :-)
 
reklama
Do góry