reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny mam już wyniki na stronie diagnostyki .. chyba nie jest ciekawie ... wydaje mi się ze mam ten zespół antyfosfolipidowy:(:o
Wrzucę wam tu zdjęcie ... może napiszecie jak wam wyszły wyniki jak robiłyście te badania ?

Wydaje mi się że jest coś na rzeczy, chociaż szkoda ze nie masz norm dla twojego labu. Niestety co lab to inne normy, więc ciężko coś powiedzieć. Dobrze ze ana masz ujemne, jeden dziad mniej ;) pokaż te wyniki lekarzowi ale póki co nie panikuj, bo nic złego się nie dzieje ;)
 
Cześć dziewczyny. Witam w Nowym Roku [emoji4]mam nadzieje ze dla wszystkich bedzie pozytywny.Minęły ponad 2 tyg od poronienia i kuje mnie prawy jajnik jak na owulacje. Nie wiem czy to normalne..miałyscie tez tak?Wizyte kontrolna u gin mam w poniedziałek.
 
@coco07 podeślę Ci dzisiaj normy bo też robiłam w diagnostyce i te badania.
@Paulina97 wszystko możliwe. Miałam owulacje z lewego jajnika. Więc możliwe kup sobie testy owulacyjne dla pewności.
@aga9921 z mojej strony chyba ten miesiąc wypada z gry przed chwilą dostałam lekkich plamien jeśli się rozkręci to @ na bank przyszła. Czekam do wieczora zobaczymy okres powinnam dostać 7.01 lub 8.01 Więc można powiedzieć że ten cykl grudniowy nie udany :( nawet testu nie muszę chyba robić. Zostanie na kolejny miesiąc
 
@coco07 podeślę Ci dzisiaj normy bo też robiłam w diagnostyce i te badania.
@Paulina97 wszystko możliwe. Miałam owulacje z lewego jajnika. Więc możliwe kup sobie testy owulacyjne dla pewności.
@aga9921 z mojej strony chyba ten miesiąc wypada z gry przed chwilą dostałam lekkich plamien jeśli się rozkręci to @ na bank przyszła. Czekam do wieczora zobaczymy okres powinnam dostać 7.01 lub 8.01 Więc można powiedzieć że ten cykl grudniowy nie udany :( nawet testu nie muszę chyba robić. Zostanie na kolejny miesiąc
Trzymam kciuki żeby było to plamienie implantacyjne :)
 
@Paulina97 mnie tez kłuł jajnik przez 2 dni po niecałych dwóch tygodniach od zabiegu.. to chyba owulacja, ale ja akurat teraz nie zwracałam na to uwagi bo i tak jeszcze nie możemy się starać ...

@gigi_ dzięki za pomoc;) ale tez znalazłam te normy bo weszłam w wyniki w pdf i mam rzeczywiście są te same co pisała @Dzoana88
 

Załączniki

  • F1F74D99-1514-4475-8A9F-FC3B8F09362B.png
    F1F74D99-1514-4475-8A9F-FC3B8F09362B.png
    56,4 KB · Wyświetleń: 77
reklama
Nie ma liczyć. Dostałam @ tak jak myślałam pierwszy cykl na starty. Teraz konsultacja z lekarzem i zaczynam od nowa. Tyle dobrego że @ nie będzie wywołana.
Do dziewczyn które brały acard podczas @ też bralyscie bo nie wiem i dzisiaj jeszcze nie wzięłam.
 
Do góry