reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@coco07 ja wróciłam dopiero co do pravy i nie miałam zaświadczenia o zakończonym leczeniu, powiedziałam że poroniłam i byłam na macierzyńskim i tyle. Więcej nie pytali bo i tak płakałam jak to mówiłam...

@Malaga00 to straszne co piszesz [emoji3525] Pozwij tą lekarkę i opisz ją na znanylekarz [emoji44]

Jeśli zwolnienie było dłużej niż 30 dni to musiałaś iść na badania do medycyny pracy czyli mieć to zaświadczenie od lekarza o zakończonym leczeniu. Jeśli byłaś na macierzyńskim to sprawa może wyglądać inaczej, tu się nie znam.
@Dagmarka1991 tez jestem ciekawa o miała na myśli. Powiem Wam, że odkąd wyszło mi, że mam brać heparyne jestem przerażona tym faktem i jak poradzę sobie z tymi zastrzykami. Ale jeśli ma to pomoc to zrobię wszystko
To na prawdę nie jest takie złe i straszne :) zrobimy wszystko dla naszych maluchów. Ja sobie już 4 miesiące i nie ma żadnego problemu ;)
Jak już trzeba zrobić ten zastrzyk to się o tym nie myśli. Też się bałam co to będzie a wcale nie jest to takie straszne :-)
Co w ogóle u ciebie kochana? Jak się czujesz?? Który to już tc? :)
 
Jeśli chodzi o kontrolne badania lekarskie, to po urlopie macierzyńskim nie muszą być wykonywane. Ale jeśli przed tym urlopem było się na zwolnieniu dłużej niż 30, to wówczas trzeba je wykonać (tak samo jeśli w trakcie macierzyńskiego poprzednie badania okresowe straciły ważność).
 
Jeśli zwolnienie było dłużej niż 30 dni to musiałaś iść na badania do medycyny pracy czyli mieć to zaświadczenie od lekarza o zakończonym leczeniu. Jeśli byłaś na macierzyńskim to sprawa może wyglądać inaczej, tu się nie znam.

To na prawdę nie jest takie złe i straszne :) zrobimy wszystko dla naszych maluchów. Ja sobie już 4 miesiące i nie ma żadnego problemu ;)

Co w ogóle u ciebie kochana? Jak się czujesz?? Który to już tc? :)
U mnie 16tc, wczoraj byłam na ip bo jakoś brzuch mi się wypychal. Ale jest wszystko w porzadku, szyjka 6cm także nie martwię się
 
Hej. Ja byłam w labie rano. Czekam na wyniki na podstawowe pierwiastki. Podobno mają być dzisiaj. Zobaczymy. :) Już patrzą się na mnie, jak na wariatkę.
 
reklama
Dziewczyny mam już wyniki na stronie diagnostyki .. chyba nie jest ciekawie ... wydaje mi się ze mam ten zespół antyfosfolipidowy:(:o
Wrzucę wam tu zdjęcie ... może napiszecie jak wam wyszły wyniki jak robiłyście te badania ?
 

Załączniki

  • 95D1A844-D188-49BB-B5D6-2E21A09B7E87.png
    95D1A844-D188-49BB-B5D6-2E21A09B7E87.png
    39,8 KB · Wyświetleń: 90
Do góry