reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Nie ma liczyć. Dostałam @ tak jak myślałam pierwszy cykl na starty. Teraz konsultacja z lekarzem i zaczynam od nowa. Tyle dobrego że @ nie będzie wywołana.
Do dziewczyn które brały acard podczas @ też bralyscie bo nie wiem i dzisiaj jeszcze nie wzięłam.
Ja biorę caly czas, takie mialam zalecenia. Ale dziewczyny roznie pisały, tylko nie wiem od czego to zależy, chyba tylko od podejścia lekarza. Ale jeśli się mylę to proszę o sprostowanie [emoji16]
 
reklama
Nie ma liczyć. Dostałam @ tak jak myślałam pierwszy cykl na starty. Teraz konsultacja z lekarzem i zaczynam od nowa. Tyle dobrego że @ nie będzie wywołana.
Do dziewczyn które brały acard podczas @ też bralyscie bo nie wiem i dzisiaj jeszcze nie wzięłam.
Ja wywołuję niestety. Już drugi dzień na luteinie. Biorę dwa razy dziennie do 14 stycznia. Czyli badań dla endokrynologa nie zrobię, ale pójdę na wizytę i powiem, co i jak. Następny cykl od 16 do 25 dnia cyklu 1 tabletka luteiny raz dziennie dlatego, że okresy mi przychodziły w trakcie brania luteiny i kazała zmniejszyć dawkę. Grudniowy cykl też szlag trafił. Przed poronieniem takich wariacji nie było. Dwa razy w życiu miałam wywoływany okres duphastonem, a takto przychodził w miarę. Trzeba organizm podszlifować, a to nie trwa jeden dzień.
 
Mi powinien przyjść 7.01 kalendarzyk pokazuje 8.01
Dostałam dzień wcześniej. Tyle dobrego bo organizm sam ją wywołał. Jutro muszę zadzwonić do gin zapytać się jak dalej czy mam brać tak samo na stymulacje clo od 3 dnia i potem przyjechać. Czy teraz jechać na kontrolę zobaczyć czy tam nic się nie dzieje.
Powiem wam że dziwię się że @ przyszła bo od zastrzyku czyli od 20 grudnia czyli tak 6 dni max tylko jeden dzień nie było przytulanek i nietrafilismy.
Jutro się dowiem wszystkiego od gin.
Mam nadzieję że kolejny cykl będzie bardziej owocny.
Więc acard dzisiaj wezmę chyba nic mi nie będzie.
 
Nie ma liczyć. Dostałam @ tak jak myślałam pierwszy cykl na starty. Teraz konsultacja z lekarzem i zaczynam od nowa. Tyle dobrego że @ nie będzie wywołana.
Do dziewczyn które brały acard podczas @ też bralyscie bo nie wiem i dzisiaj jeszcze nie wzięłam.
Ja brałam acard cały czas. Chyba że masz bardzo obfite @ to wtedy odpuść bramie tych kilka dni. Nic złego się nie stanie zarówno jak weźmiesz jak i nie weźmiesz.
 
Witam się i ja po przerwie i nieśmiało przypominam. Razem z @nafoczka moderujemy ten wątek więc jeżeli któraś będzie miała pytania - problem wywołuje nas.

Niestety cierpię po powrocie do pracy na chroniczny brak czasu. Widzę bardzo dużo nowych dziewczyn - z całego serca życzę Wam żeby się udało!!
@coco07 Ja mam przeczucie, że w większości przypadków heparyna i acard to działają raczej na głowę i stan psychiczny. Tak jak placebo. A dobre nastawienie i wiara, ze pomaga, sprawia, że i nasz organizm lepiej współpracuje. Jeszcze nie było chyba na forum dziewczyny, u której nie wyszła żadna mutacja, a często mają już dzieci i wyszło to dopiero przy kolejnych staraniach. Ale to moje osobiste zdanie nie poparte żadnymi badaniami naukowymi ;-)
Ja nie mam mutacji... A moja 3 ciąża i jedyna zakończona pozytywnie była właśnie na heparyne i acardzie więc nie zgadzam się z Twoją teoria :-) ale być może jestem wyjątkiem potwierdzającym regułę? :-D Może tutaj na wątku aż tak tego bardzo nie widać, ale na poronieniach nawykowych już widać ile mogą zdziałać heparyne acard i często steryd.
 
@Takaja123 ja raczej wiedziałam że nic nie będzie tak jak przy pierwszych stymulacja przed ciąża ale łzy dzisiaj same poleciały bo to jest nie sprawiedliwe te ci by nie chciały od razu by zaszły a my nie możemy.
Zastrzykow jakoś się nie obawiam jeśli ma to pomóc to będzie dobrze.
@roki_1991 a przy którym cyklu po stracie udało Ci się zajść już przy braniu acard ?
 
reklama
@agatush To może źle się wyraziłam. Chodzi mi właśnie o acard i heparynę ze wskazań ze względu na mutacje. Rozumiem jeśli ktoś ma problemy np. z krzepliwością itp. Ale moim zdaniem sam pai czy mthfr nie są wskazaniem do brania tych leków - bo jednak większość z nas ma jakąś mutację i rodzi dzieci.
 
Do góry