reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@coco07 Ja mam przeczucie, że w większości przypadków heparyna i acard to działają raczej na głowę i stan psychiczny. Tak jak placebo. A dobre nastawienie i wiara, ze pomaga, sprawia, że i nasz organizm lepiej współpracuje. Jeszcze nie było chyba na forum dziewczyny, u której nie wyszła żadna mutacja, a często mają już dzieci i wyszło to dopiero przy kolejnych staraniach. Ale to moje osobiste zdanie nie poparte żadnymi badaniami naukowymi ;-)
Była tu jedna bez mutacji, @Katarina91 pamiętam bo byłam w szoku że komuś może wyjść wszystko okej :p
 
Była dziewczynka
emoji24.png
emoji24.png
pomylili się w szpitalu
emoji24.png
Masakra siedziałam i płakałam tam
Miałam bardzo ciężkie zakażenie wewnątrzmaciczne
Zaatakowało wszystko, dlatego pękł pęcherz, wszystko było zakazone, lozysko pepowina dziecko już potem, był wylew nawet krwi ;( masakra
Ordynator mówił, że to trwało tygodniami, była infekcja nieleczona... Także zajeb iscie mnie załatwiła ta lekarka.... Co mnie nie badała, nawet szyjki nie badała nie sprawdzała tych plamien co miałam.... Masakra jestem tak rozje..... Nie wierze w to wszystko.... Dziecko było zdrowe od samego początku i gdyby ta krowa mnie badała to miałabym Maje w kwietniu przy sobie już
Madzia bardzo współczuję. Ważne ze przy tym tobie się nic nie stało bo mnie straszyli sepsa która potem przeszłam ale w połogu. Pytali czy chce znać płeć ale nie chciałam myśleć i rozpamietywac bo u mnie był dopiero 13tc. Głowa do góry. My cie rozumiemy :*
 
@coco07 ja wróciłam dopiero co do pravy i nie miałam zaświadczenia o zakończonym leczeniu, powiedziałam że poroniłam i byłam na macierzyńskim i tyle. Więcej nie pytali bo i tak płakałam jak to mówiłam...

@Malaga00 to straszne co piszesz [emoji3525] Pozwij tą lekarkę i opisz ją na znanylekarz [emoji44]
 
@coco07 Ja mam przeczucie, że w większości przypadków heparyna i acard to działają raczej na głowę i stan psychiczny. Tak jak placebo. A dobre nastawienie i wiara, ze pomaga, sprawia, że i nasz organizm lepiej współpracuje. Jeszcze nie było chyba na forum dziewczyny, u której nie wyszła żadna mutacja, a często mają już dzieci i wyszło to dopiero przy kolejnych staraniach. Ale to moje osobiste zdanie nie poparte żadnymi badaniami naukowymi ;-)
Mi Pani doktor ma przepisać heparynę od pozytywnego testu. Ale powiedziała, że proszę się przeżegnać najpierw.
 
@Dagmarka1991 tez jestem ciekawa o miała na myśli. Powiem Wam, że odkąd wyszło mi, że mam brać heparyne jestem przerażona tym faktem i jak poradzę sobie z tymi zastrzykami. Ale jeśli ma to pomoc to zrobię wszystko
 
@Dagmarka1991 tez jestem ciekawa o miała na myśli. Powiem Wam, że odkąd wyszło mi, że mam brać heparyne jestem przerażona tym faktem i jak poradzę sobie z tymi zastrzykami. Ale jeśli ma to pomoc to zrobię wszystko
Jak już trzeba zrobić ten zastrzyk to się o tym nie myśli. Też się bałam co to będzie a wcale nie jest to takie straszne :-)
 
reklama
Do góry