reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Marika92 - Byloby konkretnie bo juz przy 3140 byl problem :) Tak naprawde nie bylo tak zle hak sie balam. Mialam znieczulenie zzo więc i lzej. Maly jest cudny, wynagradza wszystko i najwazniejsze ze jest zdrowy. Jestem umeczona ale szczesliwsza nie bylam nigdy :)
 
Hej dziewczyny
Ta genetyk nic się nie odezwała. Jutro zadzwonię bo we wtorek mam wizytę.
Chciałam się dowiedzieć czy bierzecie może jeszcze magnez i żelazo? Warto po to sięgać?Bo biorę tylko penatral uno.
 
Hej dziewczyny
Ta genetyk nic się nie odezwała. Jutro zadzwonię bo we wtorek mam wizytę.
Chciałam się dowiedzieć czy bierzecie może jeszcze magnez i żelazo? Warto po to sięgać?Bo biorę tylko penatral uno.
Ja żelaza nie biorę bo mam bardzo wysoko, lepiej oznacz poziom zanim zaczniesz brać. Magnez biorę bo on też bierze udział w cyklu przemiany homocysteiny tak samo jak cynk i selen :)
 
Ja żelaza nie biorę bo mam bardzo wysoko, lepiej oznacz poziom zanim zaczniesz brać. Magnez biorę bo on też bierze udział w cyklu przemiany homocysteiny tak samo jak cynk i selen :)
Też mam wysoki poziom żelaza i warto pierw sprawdzic jego poziom zanim zacznie się suplementacje, gdyż nadmiar żelaza ogólnie zle wpływa na organizm
 
reklama
Więc już po świętach porobie jeszcze kilka badań aby mieć pewność co powinnam brać.
Bo moja koleżanka np ta heparyne już bierze przed ciąża zastrzyki i tak się zastanawiam jak będzie w moim przypadku.
 
Do góry