reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Ela93 żelazo lepiej odpuścić. Magnez ja biorę codziennie. Jutro wszystkiego się dowiesz :) z badań możesz zrobić homocysteine, B12 i d3 i dowiesz się czy masz niedobór. Najlepiej jakby udało Ci się zrobić dziś to miałabyś wyniki na wizytę i lekarz podpowie coś więcej
 
@Oczekujaca123 trzymam mocno kciuki :)
@Takaja123 dzisiaj już nie wyrobie się z badaniami jeśli każe zrobić to wynajmmiej po świętach jeszcze raz odwiedzę lub może będę z genetykiem przez email się kontaktować jak nie będzie większej potrzeby.
Na jutro jadę z tym co mam. Na 10 będę w Kielcach więc najpierw genetyk bo nie wiem ile mi tam zejdzie i czy będą długie kolejki. A o 15 mam ginekologa. Moze uda mi sie dostac kariotypy na nfz.Potem się odezwę co i jak po wizycie

Jesteś jeszcze przed beta bo 19.12 będziesz robiła ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry