reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Oczekujaca123 weź mnie proszę nie dobijaj [emoji14] ja pracuje u prywatnego właściciela, ale firma duża, więc cały czas on będzie mi płacił pensje... Także no, zapowiada się ciekawa batalia :p
Nie mozesz dostac mniej niz wyplata miesieczna. Ja dostalam wiecej bo wliczyli wszystkie premie , trzynastke itp i wyszla fajna kwota.
Wiec wez sobie oblicz ile dostawalas i jakiw minimum musisz dostac.
 
reklama
@Oczekujaca123 wg nich jest okej i jest 100% a mi idealnie wychodzi to w wysokości 80%. Ale póki co nie mam kwitka w ręce, jutro jadę do firmy to się dowiem o co chodzi. A też nie chce tu za dużo pisać, bo nigdy nie ma pewności kto przeczyta ;)
 
@Oczekujaca123 wg nich jest okej i jest 100% a mi idealnie wychodzi to w wysokości 80%. Ale póki co nie mam kwitka w ręce, jutro jadę do firmy to się dowiem o co chodzi. A też nie chce tu za dużo pisać, bo nigdy nie ma pewności kto przeczyta ;)
Jasne rozumiem ;*
Niby jestesmy anonimowe, ale jednak ryzyko jest. Mam nadzieje, ze wyjasnisz sytuacje ;*
 
@witch84 tak bylo moje pierwsze zwolnienie. Ale wróciłam do pracy już i normalnie pracuje. Moje koleżanki już dostały wypłatę a ja czekam.
Oczywiście firma zatrudnia powyżej 20 osób. Więc nie wiem w czym problem.
 
To i tak za pierwsze 33 dni zwolnienia płaci pracodawca (niezależnie od wielkości pracodawcy). Zatem powinien wypłacić Ci wynagrodzenie tak samo jak innym. Może spróbuj podpytać jeszcze?
 
@roki_1991 To wszystko zależy jakie składniki składają się na Twoją pensję. Może dostałaś ostatnio podwyżkę, a liczą z 12 miesięcy?

@Ela93 A to pierwsze Twoje zwolnienie w tym roku?

Nie. Wiem ile dostawałam w ciągu ostatniego roku. Były to kwoty mniej więcej na tym samym poziomie. W dodatku od wszystkiego mam odprowadzane składki, więc wg mnie całość powinna się liczyć teraz do wypłaty chorobowego. Muszę popatrzeć na regulamin wynagrodzeń w firmie
 
reklama
Ja wole nie schodzic na temat wypłat, bo właśnie dostałam pierwsza wypłatę za miesiąc 100% l4 i totalna żenada to jest... Ma się zupełnie nijak do mojej wypłaty....
Dokładnie tak jak ktoś wcześniej pisał, zależy z czego składa się Twoja wypłata. Podejrzewam że masz podstawę i premię, która się niestety nie sumuje do L4. Albo tak jak u mnie są dwa rodzaje premii- ta z wyników się wlicza, a taka dodatkowa się nie wlicza.
 
Do góry