reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@muza_ton dzieki za pamiec. Tak wiec, test pozytywny.......................................
bedzie musial jeszcze poczekac. A na potwierdzenie w poludnie dostalam @. Juz rano czulam, ze nadciaga, ale tak baaaardzo chcialam pozytyw, ze musialam zrobic. No i dooopa :(

@roki_1991 , @Kasiulek 77 super wiadomosci, kciuki zacisniete
 
Pojechałam na wizytę. Wpuściła mnie o 15. Zrobiła usg i wyszło jej 13+2. Powiedziała że za tydzień będzie za późno na prenatalne. Zadzwoniła tam i kazali mi przyjechać dziś. Pojechałam. Na usg wszystko wygląda prawidłowo. Wszystkie parametry są w normie. Serduszko bije 166 na minutę, czyli jest okej :) ryzyko na podstawie usg wyszło niskie, za dwa tygodnie wyniki z krwi to jeszcze się skorygują te parametry. Lekarz powiedział że wygląda mu na dziewczynkę [emoji14] także dalej pół na pół :D
@roki1991 super [emoji7] [emoji175]
 
@hona szkoda. Może następny cykl będzie Twój.
@roki_1991 super wieści
Ja też po moim badaniu. Lekarka jednak nie zrobiła mi bardzo szczegółowego USG bo jutro mam prenatalne. Mój synek okazał się być dziewczynką (zobaczymy co będzie jutro). Szyjka ok, serduszko bije dobrze, jedynie jest zastój w jednej nerce, ale mówi, że na tym etapie to nic strasznego.
 
@hona szkoda. Może następny cykl będzie Twój.
@roki_1991 super wieści
Ja też po moim badaniu. Lekarka jednak nie zrobiła mi bardzo szczegółowego USG bo jutro mam prenatalne. Mój synek okazał się być dziewczynką (zobaczymy co będzie jutro). Szyjka ok, serduszko bije dobrze, jedynie jest zastój w jednej nerce, ale mówi, że na tym etapie to nic strasznego.
@wisna trzymam kciuki za jutro ;*

@hona :( przykro mi :*
 
@roki_1991 moje gratulacje :) cieszę się że wszystko jest dobrze :* pewnie już jesteś troszkę spokojniejsza:* ściskam mocno


@Kasiulek 77 ja jestem miesiąc po stracie. Jeszcze jeden cykl i może zdecyduje się na staranie. W sumie to dzięki Wam nabralam takiej nadziei, że jest szansa na szczęśliwe zakończenie. Gdyby nie to forum to nie wirm jakbym sobie z tym wszystkim poradziła.
Stres i niepokój zawsze będą przy każdej ciąży. Ale myśl pozytywnie i nie martw się na zapas. To nic nie zmieni. :) cieszę się razem z Tobą :)

@kasiula222 nas też kiedyś spotka takie szczęście i na pewno to usłyszymy :* musimy być dobrej myśli :*
 
@muza_ton w takich chwilach sobie mysle, ze moze juz jestem za stara, ze moze nikt juz nie moze mi pomoc? Magik? To musialby byc chyba jakis cudotworca. Sorki, wiecie, ze jak sie nie udaje to nachodza czarne mysli. Niestety wiecie, jak u nas jest, maz tylko od piatku wieczorem do niedzieli wieczor badz poniedzialku rano jest w domu. Tych szans troche mniej. Ale i te moje cykle takie malo fajne ostatnio byly. Wiec jak tylko malpa pojdzie w sina dal to biore sie do roboty. Polecacie jakies testy owulacyjne?
 
reklama
@hona Skarbie przykre, ze sie nie udalo. Czarne mysli odgon, odreaguj i znow do dziela [emoji4] troche malo twojego M, jednak jeden dobry seksik wystarczy. Nie pomoge z testami, bo nie robilam. Chodzilam na monitoring.
 
Do góry