reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No tak. ;)

@Lu_cy mnie tylko boli jak zrobię zastrzyk jakies 2 minuty takie rozpieranie czuje. Potem juz nic bie boli.
Myslalam, ze to normalne? Ale chyba dluzszy bol nie
Ja w ultoce mam napisane, ze robic 5 cm od pępka
Mnie boli jak wbijam igle i naciskam tloczek od 2 dni :) A tak to nie boli i mam eleganckie fioletowe punkciki na brzuchu i coś ala siniak nad pepkiem ale prawie nie widać
 
reklama
@Lu_cy mnie generalnie nie bolaly zastrzyki, potem zaczely nie wiem czemu i zmienialam taktyke, najlepiej mi szlo tak ok 7 cm od pepka albo pod pepkiem ale tam mam tłuszczyk a w tluszczyk nic nie boli i nie robia sie siniaki, zawsze wbijalam pod katem 90° i git ale 12-20 tc zasiniaczylam sobie caly brzuch...potem robilam pod katem 45° i wszystkie siniaczki zeszly a mnie nic nie bolalo:) teraz gorzej bo tu 35 tc a gin kazal pod pepkiem, tam mnie w ogole samo wbijanie boli i wyciagam bo wiem ze bedzie bolalo i pieklo przy wstrzykiwaniu zostaje mi slad ale po paru dniach znika a ja szukam innego miejsca...w tluszczyk najlepiej:) i zlapac faldke oczywiscie
 
Totous moj gin wlasnie ostatnio powiedzial ze zeby siniakow nie bylo to trzeba pod takim katem okolo 45° robic :) ja wlasnie odkad schudlam te 3 kg to bardziej boli bo na brzuchu sama skora i nie ma w co sie wbic dobrze :( wiec codziennie o 18 mam chwilowe zalanie potem, i lecimy z tym bolem. Narazie tez nie mam siniakow, male kropeczki... 2 miesiace zsstrzykow dopiero za nami.
 
Dziewczynki czytam Was cały czas mimo że się nie udzielam. Po prostu zanim doczytam to już ktoś odpowie zgodnie z moją wiedzą i temat wyczerpany. Ale cały czas wszystkim Wam kibicuje.
@hona kiedy ten test? Dziś czy jutro? Oby były dwie różowe kreski z kokardkami hehe.

@membaris co tam u Ciebie? Jak dziewczynki? Dajesz radę wydelegować starszą do szkoly przy Emilii? Bo mój to oczywiście musi się kręcić lub być głodnym idealnie w tym czasie. Ale jakoś dajemy radę. Fakt że moj tato ją wozi do szkoły bo ja bym musiała jechać w koszuli z Jasiem przy cycu. Ale bym zrobiła show.
 
@kasiulek77 pisalam ci, ze pecherzyka moze nie byc wlasni ze wzgledu na wysokosc bety. Pecherzyk od 1000 wiwc za 4 dni powinien juz byz. Ale tylko pecherzyk, wiec spokojnie. Teraz jestem w ciazy z poznej owulacji. Tak wiec na spokojnie.
Dziękuję dziewczyny ,każde wasze słowo uspokaja :)nie wytrzymałam zrobiłam dziś znowu betę i mam 2055 !!! Tak się cieszę w piątek 390 ,trochę zeszło ciśnienie,aby do soboty teraz :)jestescie kochane dziękuję :biggrin2:
 
@Lu_cy mnie generalnie nie bolaly zastrzyki, potem zaczely nie wiem czemu i zmienialam taktyke, najlepiej mi szlo tak ok 7 cm od pepka albo pod pepkiem ale tam mam tłuszczyk a w tluszczyk nic nie boli i nie robia sie siniaki, zawsze wbijalam pod katem 90° i git ale 12-20 tc zasiniaczylam sobie caly brzuch...potem robilam pod katem 45° i wszystkie siniaczki zeszly a mnie nic nie bolalo:) teraz gorzej bo tu 35 tc a gin kazal pod pepkiem, tam mnie w ogole samo wbijanie boli i wyciagam bo wiem ze bedzie bolalo i pieklo przy wstrzykiwaniu zostaje mi slad ale po paru dniach znika a ja szukam innego miejsca...w tluszczyk najlepiej:) i zlapac faldke oczywiscie
Ja się dzisiaj wbilam w tluszczyk, wczoraj bez tluszczyku i też bolało. Może próg bólu mi się obniżył bo nawet jak regulowalam brwi to bolało :) zobaczę jutro jak będzie z tym bólem
 
@Kasiulek 77 gratuluję:) beta piękna do soboty jeszcze wzrośnie i coś już na pewno będzie widać na usg :)

Jest tu tyle dobrych informacji, aż sama nie mogę doczekać się starań ale jeszcze jeden cykl przede mną.

@roki_1991 cały czas trzymam kciuki za Was. Daj znać jak będziesz po wizycie :)
 
Czytam tak o waszych przejsciach z heparyna. Mnie zastrzyki nie bola. Robie tak, by nie bolaly, bo najczesciej bol oznacza siniak. A bije juz druga ciaze. Zawsze pod katem 90 °. I dopiero niedawno zrobil mi sie pierwszy zrost. Biore fald skory 2-3 cm od pepka i sciskam. Wbijam igle powoli. Jak przejde opor skory i boli to lekko podnosze igle i zmieniam miejsce wkluwania. Najczesciej boli naczynie. Jak juz dojde igla do konca to puszczam fald i powoli wtlavzam zawartosc. Jak zaczyna piec, to lekko dociskam igle, tak, ze robi sie wglebienie w skorze. Wtlaczam zawartosc. Czasem jak piecze lekko unosze igle. To wszystko zalezy jak czuje. Mnie zastrzyki nie bola. Potem wyciagam igle, a miejsce rozmasowuje zwlaszcza jak piecze. Czasem po wyjeciu igly piecze. Ale jak rozmasowuje, to nie. I naprawde siniaka mialam moze ze 3 razy, a to juz polowa ciazy
 
@Kasiulek 77 gratuluję:) beta piękna do soboty jeszcze wzrośnie i coś już na pewno będzie widać na usg :)

Jest tu tyle dobrych informacji, aż sama nie mogę doczekać się starań ale jeszcze jeden cykl przede mną.

@roki_1991 cały czas trzymam kciuki za Was. Daj znać jak będziesz po wizycie :)
Dziękuję jeszcze raz ,dobrze że jesteście ,w domu nie chce panikować ,tu każda z nas ma za sobą podobne przejścia to zrozumie jaki to stres ,choć doskonale zdaje sobie sprawę że trzeba czekac spokojnie to ...same wiecie ;)
Dziewczyny troszkę się tu gubię kto w ciąży a kto liczy dni do testu ale wszystkim Wam zycze z całego serca powodzenia ,żeby to oczekiwanie ciągle na coś szybko nam zleciało :)
 
reklama
Pojechałam na wizytę. Wpuściła mnie o 15. Zrobiła usg i wyszło jej 13+2. Powiedziała że za tydzień będzie za późno na prenatalne. Zadzwoniła tam i kazali mi przyjechać dziś. Pojechałam. Na usg wszystko wygląda prawidłowo. Wszystkie parametry są w normie. Serduszko bije 166 na minutę, czyli jest okej :) ryzyko na podstawie usg wyszło niskie, za dwa tygodnie wyniki z krwi to jeszcze się skorygują te parametry. Lekarz powiedział że wygląda mu na dziewczynkę :p także dalej pół na pół :D
 
Do góry